Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Parmaklarının Kırıldığını Görmek

Rüyada parmaklarının kırıldığını görmek neye işaret eder?

Merhaba, dün gece mübarek üç ayların başlangıcında rüya gördüm, aslında gördüğüm rüya uzun ama yanlış tabir almamak için hatırladıklarımı yazmak istiyorum.

Rüyamda kimi kişiler tarafından parmaklarımın kırıldığını gördüm , karşımda kim olduğunu hatırlamıyorum ama sevdiğim birisi vardı ve bana tebessümde bulunuyordu, çok mutluydum ve kırılan parmaklarımı hissetmiyordum ve inanılmazdır ki ihlas suresini okuyordum, yanılmıyorsam 3 kez sureyi okudukça daha mutlu huzurlu oluyordum, hiçbir acı duymuyordum. Karşımdaki kişide tebessüm ediyordu. croosbeg, 27, Erkek, Bekar, Çalışıyor, umutlu.

Rüyada parmaklarının kırıldığını görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya hayatınızda bir arınma, belki bir tövbe sonucu huzura erdiğini simgelemektedir. Bu rüyanın daha derin çözümlemesi ise hayatınızda işlediğiniz bir suç, yaptığınız bir hata sonucu suçluluk duyduğunuzu ve bir gelişme sonucu bu duyguyu üzerinizden attığınızı göstermektedir.

Rüyada parmaklar, baş parmak, işaret parmağı, orta parmak, yüzük parmağı, serçe parmağı fiziksel ve zihinsel maharet ifade eder. Onlar manipülasyon, eylem ve sözsüz iletişim göstermektedir. Rüyada yaralı parmak görmek kimi görevleri yerine getirmek için yeteneklerinize güvenemediğini işaret eder. Rüyada kırık parmak görmek, kendini suçlama ya da suçluluk belirtir. Belki yaptığın bir şeyden cezaya maruz kalacağından korkuyorsun manası taşır. Rüyada eksik parmak görmek zihinsel güç, akıl, hafıza ve iletişim gücü temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yangın görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Parmaklarının Kırıldığını Görmek” için 3 yanıt

ruyamda yiğenimin parmaklarından bir kaçı yoktu, eksikti, sanırım kesilmişti ama kan görmedim eksik duruyordu

Merhaba rüyamda 2 kişi tarafından penseyle parmaklarımın kırıldığını görüyordum. Bağırıp çığlık atıyorum ama zorla bir kişi tutuyor diğeri de pense ile parmaklarımı kırıyordu. İki insanında yüzünü hatırlamıyorum bağırarak uyandım bismillah dedim 3 kere. Bunun açıklamasını yapar mısınız lütfen saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir