Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek ne demektir?

Selamlar rüyamda bir yerden karşıdan karşıya geçiyoruz ve birden önümüz kapanıyor, önümüze bir demir parmaklık çıkıyor ve gideceğimiz yere varamadan geri dönüyoruz. 2.rüyamda ise komşumla beraber petshopa gittik, oradan ten rengi ince 1 metre uzunluğunda zehirsiz yılan aldık, bu yılanı sol bacağımda taşıdım, derken birden korkuyorum ve korktuğum anda beni sokuyor, soktuğu yerde iz vardı.

Sonra yılanı tutuyorum vücudumdan atıyorum, yılan birden evin içinde gözden kayboluyor ve aramaya başlıyorum, biri küçücük bir yılan bir tane de piton görüyorum yeşil renkte iri sonra bunlar evin içinde dolaşıyorlar korkuyorum. Annem bir yere tırmanıyor, tırmandığı tarafta yılan gördüğümü ve onun piton olduğunu, dikkat etmesi gerektiğini söylüyorum, annem bana bağırıyor. Teşekkürler.

Rüyada parmaklık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada parmaklık görmek metal parmaklık güç, kuvvet, para, zenginlik anlamlarına gelir. Parmaklığın arasından geçmek çevrenizdeki insanlarla iyi geçindiğine işaret eder.

İkinci rüyada petshoptan aldığın yılan reel hayatında kişisel olgunluğa eriştiğini, yaşamın anlamı ve sırları konusunda ilerlemekte olduğunuzu simgelerken yılanın seni sokması içselleştirilmiş saldırganlık duygularını gösterir. Bu duyguları kontrol edemezseniz sağlığınızın bozulabileceğini işaret eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir