Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Pasaj Görmek

Rüyada pasaj görmek neye delalettir?

Öncelikle merhaba, bu gece gördüğüm rüyanın sadece hafızamda kalan bir kesitini paylaşmak istiyorum. Kendimi sevdiğim bir bey arkadaşımın iş yerinin olduğu bir pasajda görüyorum. Aynı pasajda başka bir arkadaşımın dükkanının içerisindeyim ve kenarda duruyorum. Dükkanın içinde biden türkü çalmaya başlıyor ve birden ufak bir kalabalık oluşuyor. Ben kenarda durmuş tamda bunları izlerken, pasajda dükkanı olan diğer arkadaşım kapıdan içeri giriyor ve yanıma geliyor. Bana eşimin kot ceketini uzatıyor “Eşinin ceketi benim dükkanımda kalmış, bunu ona verirsin diyor”. Yakasında ufak bir leke vardı onuda temizledim diyerek ceketi bana verdi ve o da kalabalığın olduğu tarafa doğru ilerledi.

Sadece bu kısmı hatırlıyorum. 33, Kadın, Evli, Çalışıyor

Rüyada pasaj görmek yorumu

Rüyada pasaj görmek iki anlam taşıyabilir. Birincisi içinde bulunduğunuz karamsar ruh halinden çıkış yolu aradığınızı gösterebilir. İkincisi ise ait olma duygusu eksikliği yaşadığınızı, güvenebileceğiz dost, arkadaş veya yakınları yanında görmek, kendini güvende hissetmek istediğinizi işaret eder.

Rüyada pasaja girmek veya pasajda olduğunu görmek, güvensizlik duygularına işarettir. Gerçek hayatınızda karşılaştığınız bazı olayların ya da bir durumun sizi bir güvensizlik duygusuna ittiğini gösterir.

Rüyada dükkana girmek uyanık hayatında karşılanmamış ihtiyaçları olduğuna işaret eder. Bu fiziksel bir gereksinim olduğu gibi sevmek, sevilmek, ilgi ya da şefkat görmek gibi duygusal bir ihtiyaçta olabilir. Rüyada türkü dinlemek Yalan sözler duymaya, bunlar için üzülmeye işarettir. Rüyada eşinizin kot ceketi hakkında gelişen olaylar ve konuşmalar gerçek hayatınızda eşinize karşı oldukça korumacı olduğunuzu, ona en ufak bir tehdit, kötü söz vb şey gelmesine izin vermediğinizi anlatırken daha fazla ilgi veya şefkat beklediğiniz kişinin eşiniz olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir