Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Pasaport Görmek

Rüyada pasaport görmek neye işaret eder?

Rüyada pasaport görmekMerhabalar. Ben sık sık rüyalarımda pasaportumu almadan uçağa biniyorum. Heyecanlanıyorum yabancı ülkeye gitmek için o dakikalarda, ancak pasaportum yanımda olmadığı için kabin memurları tarafından geri çevriliyorum. Ruh halimi hatırlamıyorum. Ancak sürekli görüyorum bu rüyayı? 37, Kadın, bekar, öğretmen. Sizce bunların bir anlamı var mı? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

Rüyada pasaport görmek yorumu

Melek selam, rüyanız iki açıdan incelenmelidir. Birincisi aynı rüyayı sık sık görmeniz ki bu rüyanın önemli bir mesaj verdiğini ve sizin bu mesajı anlamadığınızı gösterir.

Rüyada pasaport görmek rüya sahibinin gerçek hayatta işlerinde bazı sorunlar yaşadığını / yaşayacağını ve bir takım küçük sorunlar olduğunu işaret eder. Pasaport çıkarmak kişinin kendini tanımaya başladığını, gerçekten istediği şeyin aslında şua ana kadar istediklerinden farklı olduğunun farkına vardığını temsil eder. Pasaportunu unutmak başkalarının beklentilerini karşılamak ve onlar için yaşamak yüzünden rüya sahibinin kendini ihmal ettiğini, çok zor şartlar altında çalıştığını bazen de gerçekçi olmayan hayaller peşinde koştuğunu temsil eder.

Pasaportunu kaybetmek rüyayı gören kişinin kendi kimliğini tanıyamadığını, hayatında bir şeylerin eksik olduğunu, çoğu zaman da kişinin ne istediğinden emin olmadığını gösterir. Pasaport kontrolü görmek kişinin iç duygularının açığa çıkaracak tetikleyici bir faktörün ortaya çıkacağını ve bundan sonra daha huzurlu bir yaşama kavuşacağını gösterir. Pasaportunun yırtıldığını görmek sizin uyanık hayatta ifade etmek istemediğiniz bir urum olduğunu ancak bu yüzden kendinizi rahatsız hissettiğinizi simgeler ve bunu yeniden düşünün mesajı verir.

“Rüyada Pasaport Görmek” için 3 yanıt

Merhaba, rüyamda yanımda bir kișiyle birlikte büyük ve geniș bir binaya giriyorum, binada insanlar dolașıyorlar ve sanki uluslararası bir yermiș gibi. Bir șey almak için merdivenlerden çıkıyoruz, sonra bir kadın bana mavi renkli bir pasaport ve yanında birkaç belge gibi bir șey veriyor ve sonra diyor ku pasaport sahte.belgeler yanımda duruyor.binanın içinde italya bașbakanını görüyorum ve ona yakalanmamak için binanın içinde dolanıyorum ve merdivenlerden așağı iniyorim.binanın dıșında bir minibüse yaklașıyorum,kardeșim ön koltukta oturuyor. Ben minibüse binmeye çalıșırken minibüs birden hareket etmeye ve kapısını kapatmaya bașlıyor ama ben biniyorum.bir yere oturmak istiyorum ama boș koltuk yok.sonra kardeșimin yanında oturan kiși kalkmak için el kaldırıyor.rüyam burda bitti.teșekkürler.

Surayya merhaba, gördüğün rüya reel hayatta gerçekleştirmek istediğin büyük hayallerin ya da beklentilerin olduğunu, bunları gerçekleştirmeye çalışırken bir çok zorluk veya şaşırtıcı olayla karşılaşacağını ancak pes etmez, mücadeleye devam edersen bunları tamamlayacağını anlatmaktadır.

meraba,rüyamda babamla birlikte rakı sofrasında gördüm ve sonra bir takside annemle birlikte bir adamla beraberim adam anneme iki ekmek arasına benim pasaportu koymasını ve yemesini istiyor.Annemde adamın dediğini yapıyor.RÜYAM BURADA BİTTİ.tESEKKÜRLER.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir