Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Paskalya Tavşanı Görmek

Rüyada Paskalya Tavşanı Ne Demektir?

Rüyamda eski sevgilimle barışmıştık ve buluşuyoruz. Elinde bir hediye kutusu var “bu ne” dedim, “sana bir hediyem var” dedi. Çok sevindim, kutuyu hemen açmak istedim, “sonra açarsın” dedi.  Eve geldim kutuyu açtım, çok güzel bir paskalya tavşanı çıktı. Bu neye işaret? Berlin’den sevgiler.

Rüyada Paskalya Tavşanı Görmek Tabiri

Sibel merhaba, ilk önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını incelemeni rica ediyorum. Rüyada birisinden hediye aldığını görmek kişinin hem aşk hayatında hem de iş hayatında şanslı ve mutlu olacağı bir döneme girdiğini gösterir ve bu dönemi iyi değerlendirmeli, imkanları ve kaynakları güzel kullanıp, mutluluğun tadını çıkarmalısınız olarak tabir edilir.

Rüyada paskalya tavşanı görmek üzüntülerin artık geçtiği anlamına gelir. Paskalya tavşanı almak zor zamanların veya gönül yarasının, yakında gerçekleşecek bir olaydan sonra geçeceğini, yine mutlu olacağınızı işaret eder.

Paskalya tavşanı vermek gururunuzu kırmalarına izin vermemeniz gerektiğini, başınızı daima dik tutmalı ve kararlı olmalısınız anlamını taşır. Paskalya tavşanı yediğini görmek yenilenmiş bir hayat ve ruhun yeniden doğuşunu temsil eder.

Paskalya tavşanı nedir çikolatadan yapılmış, paskalya bayramında hediye edilen yiyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir