Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Paskalya Yumurtası Görmek

Rüyada paskalya yumurtası nedir?

Rüyamda eski sevgilim bana bir paket içinde yedi tane paskalya yumurtası ve minik şişeler içinde yağlar göndermişti, yanında yazan notta bana onu beklemediğim için sitem ediyordu. Sonra kendime hazırladığım çayın içine şeker atmak istedim ancak küp şekerin kurtlandığını fark ettim onun gönderdiği paketten toz şeker çıkarıp çaya kattım.

Rüyada paskalya yumurtası görmek yorumu

Rüyada paskalya yumurtası görmek şaşkınlık ve merak potansiyeli simgeler. Aynı zamanda zamanın hızla geçişini ifade eder.

Sayısının 7 olması zihinsel mükemmellik, iyileşme, tamamlama, müzik ve yüksek maneviyata ulaşmayı belirtir.

Not: rüyanı farklı adreslerden ısrarla gönderdiğin kadar sitemize destek olup neden uygar bir şekilde bizden hizmet istemeyi düşünmüyorsun.

Paskalya yumurtası nedir?

Paskalya yumurtası veya Bahar yumurtası, Paskalya veya ilkbaharı kutlamak için verilen özel yumurtalardır. Yumurta kadim kültürlerde dünyanın yeniden canlanmasının sembolü olarak kullanılırdı ve bu adet sonradan Hristiyanlar tarafından da benimsenmiştir.

Bir Hristiyanlık öncesi gelenek olan yumurta boyamak Hıristiyanlıktan sonra Paskalya bayramı ile de özleşmiştir. İlkbahar başlangıcında (21 Mart) Antik Mısır ve İran’da arkadaşlar birbirlerine canlanmanın sembolü olan boyalı yumurtalar verirlermiş. Sonradan, Hristiyanlığı kabul eden bazı pagan toplulukları sahip oldukları kültürel adetlerini Hristiyanlık ile bütünleştirmişler ve bu adet Isa’nın hayata geri geldiği gün olan Paskalya ile özdeşleştirilmiş. Kaynak: tr.wikipedia.org

“Rüyada Paskalya Yumurtası Görmek” için bir yanıt

5 sarılı yumurta görmek
Öncelikler hayırlı çalışmalar. Ben 23 yaşında bir kadınım evli değilim ve çalışmıyorum. Rüyamda çöpe atılmış ama temiz durumda 3 beyaz kabuklu yumurta gördüm. Neden atıldıklarını merak edip yumurtaları aldım. Tam olarak kırdığımı görmedim ama yumurtaları kırdım ve bir kaba koydum. Biri (sayısını tam hatırlamıyorum ama) 5 ya da daha fazla sarılıydı. Birinin sarısı çok büyüktü, diğeri de normal değildi ama nasıldı hatırlamıyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Yorumunuzu merakla bekliyorum. Tekrar iyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir