Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Paspas Görmek

Rüyada paspas görmek ne demektir?

Merhaba. en rüyamda 3 tane yılan gördüm, yılanlar kendi evimde mutfakta idi, yılanın ikisi 60 cm büyüklüğünde biri ise 10 cm büyüklüğünde yavru yılandı, yanımda birileri vardı bir şey yapmamı söyledi, bende hiç bir şey yapmadım yılanlara, yavru yılan çok dikkatimi çekti.

Aradan biraz zaman geçti yanımda kimsenin kalmadığını fark ettim, yılanlardan da büyük olanlardan 1 tanesi vardı, o evin içindeki paspasın altına girince bende paspasın üzerine çıkarak ayak darbeleri ile onu öldürdüm ama paspası kaldırıp ta bakmadım, öldürdüğümden emindim sonra uyandım. Ben 32 yaşında, evli 2 kız 1 erkek çocuk babası ve ticaretle uğraşıyorum, manası nedir rüyamın teşekkürler.

Rüyada paspas görmek yorumu

Selim merhaba,

Rüyada yılan görmek, yılan yavrusu görmek ve yılan öldürmek konularında geniş açıklamayı yılan rüya tabirleri sayfasında okuyabilirsiniz. Rüyada paspas görmek size fazladan yük atıldığını, sorumluluğunuz olmadığı işler verildiğini ifade eder. Rüyada paspas yapmak veya bir yeri paspaslamak rüyayı gören kişinin üzerindeki kötü bakışlı kişilerden gelen negatif enerjiden kurtulmasına ve bu enerji onlara geri göndermesine delalet eder. Rüyada paspas kullanmak, paspasa ayak silmek, ayağını sildiğini görmek aynı anlamlara gelir.

“Rüyada Paspas Görmek” için bir yanıt

Rüyamda tanıdığım arkadaşım benim evde veya başka bir yerde hırsızlık yaparken gördüm, ev kapısı ve önünde sarı paspas vardı. Not rüyamdaki arkadaşımın adı Serdal. Bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir