Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Pasta Görmek

Rüyada pasta görmek neye delalet eder?

Rüyada pasta görmekBen rüyamda sevdiğim adamı gördüm, onun evinde pasta vardı, masanın üzerinde 3 adet ve o bana diyordu ki “sen pasta ye, kalanını evinize götürürsün”.  Pastaların birinin üzerinde cami resmi vardı ama ben hiç birinden tatmadan rüyamdan uyandım. Cevabınızı kısa sürede bekliyorum. İyi günler. 19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada pasta görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada pasta görmek hayırlı, iyi kısmettir. Yaş pasta çok yakında rüya sahibinin karşısına çıkacak iyi bir fırsata işaret ederken bu fırsatın iyi değerlendirilmesi neticesinde büyük bir mutluluk yaşanacağına yorulur. Pasta kesmek veya pasta dağıtmak çevrenizdeki insanlara yardım edeceğinize onlara malından pay vermek anlamına gelir.

Pasta yemek herkes için geçici ziyaret ve bir takım eğlenceleri bildirir. Rüyada pasta üzerinde bir şekil, yazı ya da resim görmek o konu hakkında hayırlı gelişmelere işaret eder. Siz pasta üzerinde cami resmi görmüşsünüz ki bu yaşamınızın manevi yönünde büyük bir zenginliğe delalettir.

Pasta almak, pasta aldığını görmek rüyayı görmen kişi için yeni arkadaşlar edinmek anlamına gelir. Pasta yapmak veya pasta pişirmek geleceğini kendinin hazırladığına, kararlarınızı kendinizin aldığına işarettir. Taze pasta veya renkli pasta görmek mutluluk verecek, güzel, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluk içinde yaşar

Pasta konusunda diğer yorumlar

Elinde bulunan pastayı yemediğini görmek, mal ve servete kıyamamaya, pasta yiyemeyen kimse için kek türü yiyecekler üzüntü ve kedere, kek görmek bazen, terk ettiği eski durumuna dönmeye delalet eder.

Rüyada pasta veya kurabiye yemek, herkes için geçici ziyaret ve bir takım eğlenceleri bildirir. Pasta yapılıyor veya pişiriliyor, geleceğini kendisinin hazırlamasını ve kurmasını gösterir. Pasta almak, kendisinin birçok yeni arkadaşı olacağını gösterir. Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir. Taze ve renkli pasta mutluluk verecek, güzel, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir. Sevginizin karşılığını görecek, sevgilinizle mutlu bir beraberlik yaşayacaksınız. Bu aralar büyük yatırımlar yapmanız, hatta bir ev almanız bile mümkün.
Rüyada meyveli pasta görmek, müjdeli bir haber alacaginiza işarettir. Bir pastanede pasta yediginizi görmek, yakında bir gençle tanisacaginiza; evli iseniz hayırlı bir haber alacaginiza; bekar iseniz mutlu bir evlilik yapacaginiza delalet eder. Pasta, zorlukla elde edilen mala ve paraya da işarettir.
Pasta yedigini gören bu şekilde kazandigi parayi, bu şekilde harcar, Elinde pasta olduğunu, fakat yemedigini gören, zahmetle kazandigi mali elinden çikarmak istemez.

Bir başka rivayete görede: Rüyada pasta görmek, yolculuga işarettir. Pasta yiyemeyen kimseye rüyada pasta gelmesi üzüntü, keder ve sikintidir. Rüyada taze ve renkli pasta sevinç verecek, hayırlı, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir. Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir. Rüyada pasta yemek; sizi çekemeyen birinin Alay konusu olacağınıza ve aynı zamanda kazandıklarını israf edeceğine, düğün pastası görmek gelmesini çok uzun zamandır beklediğiniz birine aşkınızı ilan edeceğinize, elinde pasta olup yememek; kazandıklarını en iyi şekilde değerlendireceğine işarettir. Rüyada taze ve renkli pasta sevinç verecek, hayırlı, iyi kısmettir. Pasta yiyen insan bolluğa sevinir. Pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere yardımda bulunur, kendi malından onlara da pay verir.

“Rüyada Pasta Görmek” için 6 yanıt

Iyi günler ben selin, rüyamda annem çikolatalı pasta yapıyor ama pastanın üzerine cikolata yetmiyor, o pastadan yediğimi gördüm.

Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

Rüyada doğum pastası görmek
Ben rüyamda bir apartmanın girişindeyim ve yanımda bir sehpanın üstünde doğum günü pastası vardı, o sırada apartmana 2 3 tane çocuklu kadın giriyordu ama biraz oyalanarak giriyorlardı, ben de nasıl geçeyim diye düşünürken bir oğlan çocuğunun pastadan bir dilimi aldığını ve yemeye çalıştığını fark edip çocuğun elinden pastayı alıyorum. Oradan çıkmam uzun sürüyor ama çıktığımda kapının bir metre kadar ilerisinde çok berrak, hızlı akan bir akarsu görüyorum, bu akarsunun etrafı taş bir setle kapatılmış ama çok temiz bir suyun yanında babamla karşılaşıyoruz, elini suya sokuyor ve şakalar yapıyor, bana gülüyor, böyle bir rüyaydı.

Rüyada sevdiği kişiyle aynı tabaktan pasta yediğini görmek rüya sahibinin sevdiği kişiyle bazı eğlenceli güzel şeyleri paylaşacağına yorulur.

Selam.Ben rüyamda küçücük bir pastaneye girdim.Okuldan geliyordum.Açtım.Bana bir dilim pasta kestiler.Ben masaya yakınlaştım pastamı yemeye ama bu sirada uyandığım için yorumunu bulamadım.

Rüyamı yorumlarsanız çoook sevinirim

Rüyamda ablamla bir tanıdık insanların evindeydik kendimize bir pasta almıştık ben konuşurken baktımkı ablam pastayı yiyor.Hatda 2 dilim kalmıştı birisini ben yedim o çikolatalı pastanın diğerini ablam sarmalayıb eve götüreceğini söyledi.17 yaşında genç kızım.Şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir