Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Pasta Yapmak

Rüyada pasta yapmak neye işaret eder?

Merhaba, rüyamda sevdiğim kişi beni istemeye geliyordu ama bizim ev değildi biraz daha eski bir evdi, sonra geldiler, baya kalabalıklardı. Evin içerisi de genişti, konuşurken bende yan odada pasta yapıyordum, böyle baya bir renkli pasta. Sonra içeriden bir sesler geldi “işte yok biz sadece tanışmaya geldik, öyle böyle” diye, sonra onlar gitti yanıma annem geldi “bak babannem bana söz arasında takılar taktı” dedi.

Sonra başka bir gün biz baya bir lüks bir kafede sevgilimin annesiyle otururken dışarıdan o geldi, cafeye hiç girmeden beni aldı götürdü, öyle ilerlerken bir binanın önünde durduk, o da yukarı baktı, baya yüksek bina, sonra bana dedi ki “sen bu katta mı çalışacaksın”, ben de “evet” dedim, “yok izin vermem, hayır, çok yüksek” falan dedi, rüyam öyle bitti.

Rüyada pasta yapmak nasıl yorumlanır

Aslı merhaba, ilk önce rüyada kız istemek sayfasını okumanı rica ediyorum. İnsanların geldikleri evin kendi evin olmaması aslında senin gerçek hayatta bazı korkuların olduğunu anlatmakta, evin eski olması ise bu korkuların yüzünden bazı fırsatları kaçırdığını ifade etmektedir.

Rüyada pasta görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada yaptığını görmek iyiye delalettir ve kişinin geleceğini kendisinin hazırladığını gösterir, kararlarını kendisinin verdiğini belirtir ki bu gelişmiş bir kişiliğe sahip olduğuna delalet eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar aslında zihninin derinliklerindeki kariyer, iş yaşamı, evlilik konularının uykundaki yansıması olup, zihninin bu konularla meşgul olduğunu anlatmakta, öte yandan da gerçekleşmesi güç hayaller kurmamak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir