Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Pastane Görmek

Rüyada pastane görmek neye işarettir?

Merhaba, deprem olmuş ama hissetmemiştik her yer karanlıktı, ben eve gidip hırka aldım kardeşlerim ve annem babam için, sonra rüyamda bir pastanede oturuyorum, masada annem kız kardeşim arkadaşım ve ben varım, dondurma yiyoruz ama rengarenk çikolata var, birde masada aniden balkonda annem balkona çıktı anneme aslan saldırdı, ben kız kardeşimi sırtıma aldım ve oradan çıkardım, geri döndüğümde annemle karşılaştım, annemin bir eli felç olmuş ayakta üzgün bana bakıyordu, annem ama bana kırgın bakıyordu.

Yalnız annemle bu rüyayı görmeden önce tartıştım annem beni kırdı ben de annemi. Rüyamı yorumlamanızı rica ederim. 33, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada pastanede oturmak yorumu

Değerli okurum, rüyanızı dikkatle okuduğunuz zaman rüyanın unsurları arasında bir dağınıklık, bir alakasızlık olduğunu siz de göreceksiniz. Bu durum rüyanın vermek istediği mesajın önemini düşürüyor ve aynı zamanda sizin uyanık hayatta bir kafa karışıklığı içinde olduğunuzu ifade ediyor. Bir büyüğünüz olarak sizin öncelikle yapmanız size bu kafa karışıklığını yaşatan sebebi tespit edip onu çözmek olmalıdır. Aksi takdirde rüyadaki unsurlara veya bütüne bakarak zaman kaybetmiş olursunuz.

Rüyada deprem olması hayatınızda bazı şeylerin aniden değişeceğini gösterirken her yerin karanlık olması bu değişim anında biraz zorlanacağınızı simgelemekte, evden aldığınız hırka ise karanlığın sona erip aydınlığa, huzura kavuşacağınızı işaret etmektedir.

Rüyada pastane görmek hoşgörü, şehvet, zevk ve memnuniyeti ifade eder. Rüyada pastaneye gitmek, pastaneye girmek, pastanede olmak sizin hayatın tadını çıkarmayı bildiğinizi gösterir.

Rüyada dondurma yemeniz hayatınızda memnuniyet duyguların yoğun olacağı bir dönemin yaklaştığını göstermektedir. Rüyanın bundan sonra alakasız kısmı başlıyor ve berrak düşünmenize engel olan durumlar hakkında ipucu veriyor.

“Rüyada Pastane Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar, ben birkaç ay önce sevgilimden ayrıldım ve çocuğu hala çok seviyorum, adı Erol. Arkadaşım bizi ve Erol’u rüyasında görmüş. Rüyada Erol bembeyaz bir pasta yapmış ve parkta bizi bekliyormuş, yanında küçük kardeşleri varmış, bir sürü kızlı erkekli. Gerçekte de bir sürü kardeşi var ama büyükler. Biz parka gitmeden önce markette alışveriş yapmışız bir sürü yiyecek alıp gitmişiz. Biz gittikten sonra Erol benimle yalnız konuşmak istemiş ileride bir yere gidip konuşmuşuz. Sonra biz otururken yanımıza bir kız gelmiş. Rüya burada bitiyor, arkadaşımın dediğine göre Erol’un yüzü bembeyazmış parlıyormuş ki normalde baya esmer. Bu arada o benden ayrıldı çünkü yurt dışına gideceğini söyledi. Ben 19 yaşındayım bekarım ve öğrenciyim.

Elif selam, rüyalar görene yorumlanır ancak nadir olmakla beraber görülen kişi hakkında da bilgi verir. Bu durumda arkadaşının gördüğü rüya “arkadaşının eski erkek arkadaşı görmek” olarak ele alınabilir. Benim düşünceme göre bu rüya arkadaşınla aranda her şeyin bitmediğini, bir araya gelerek hayattan zevk alacak, mutlu olacak bazı fırsatlar olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir