Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Patates Görmek

Rüyada patates görmek neye çıkar?

Rüyamda önce kendimi pazarda görüyorum, bir patates tezgahı önündeyim, taze patates varmış 4 tane alıyorum sonra annem ve teyzemde oluyor, onlarda alıyor, uzaklaşıyoruz. Ben yine tezgaha dönüyorum, bakıyorum ama bir şey almadan gidiyorum. Sonra ananemi eve bırakacağım bir kadın oluyor, bahçede elinde 3 tane mavi beyaz kuş var, baykuş gibi güvercin gibi onları doğaya bırakıyor sevip 2 tanesini orada erkek arkadaşımda oluyormuş, annemler pazardan geliyor zil çalıyor o evde diye ne yapacagimi bilemiyorum ama otomatige basiyorum.

Sonra bahceye cikiyorum erkek arkadasimi bir daha girmuyorum ama o kadin kusla oynamaya devam ediyorum annem geliyor kuşu gosteriyoruz.

Rüyada patates görmek neye yorulur?

Rüyada patates görmekRüyada patates görmek  genel anlamda rüya sahibi kişinin hayatında yeni bir dönem açılacağına ve insanın hayatının dönüm noktası olacak bir takım iyi olaylar yaşanacağına tabir edilir. Patates yemeği görmek veya yemek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Patates yemeği pişirmek veya patatesli bir yemek pişirdiğini görmek rüya sahibi kişinin gerçek hayatında namus ve ahlak kavramlarına önem veren ve arkadaşlık ya da eş seçiminde ilk önce bu değerlere bakan ve ondan sonra arkadaşlık kuran biri olduğuna delalet eder. Patates haşlamak en tanınmış Kızılderili sembollerinden biridir. Bu rüya kişinin kaos veya sıkıntıdan kurtulması için il önce acımasız ya da zor şartları önce yumuşatması, ondan sonra çözmeye çalışması gerektiğini ifade eder.

Rüyada patates ekmek yeni bir işe başlayacağınıza işarettir. Bu işte başarılı olup çok para kazanacağınıza işaret eder. Patates tarlası görmek büyük bir üzüntüden sonra feraha ermeye, rahatlamaya yorulur. Patates soymak kısmete ve arzu edilen isteğin gerçekleşeceğine işaret eder. Patates aldığını görmek bozulan işinin veya karşısına çıkan zorlukların düzeleceğine, borçların bitmesine veya anlaşmazlıkların düzeleceğine delalet eder.

“Rüyada Patates Görmek” için 3 yanıt

Eski patronumun oğlu tahminen 4 -5 yaşında, yeşil gözlü bizim evde uyuyordu, ben çocuğun burnunu tuttum nefes alamayınca uyandı, sonra eşi geldi oğluna haşlanmış patates bana da kahve getirdi. Ben ısrar ettim ve patatesi ben soydum, soyduğumda yeşil bir şey vardı onu da soymamı istedi acıymış. Eşi bana karşı güler yüzlü ve samimiydi. Normal hayatta oğlu yok 2 yaşında kızı var ve karısı yüzünden işten ayrılmıştım, rüyamda eşinin bana iyi davranması garip. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Bayanpembe selam, Rüyanız çok ilginç.
Rüyada birinin uçtuğunu görmek, geniş hayal gücüne sahip, neşeli insanlarla bir araya gelmeye ve onların yaratıcı zekalarından yararlanıp, işlerini yoluna koymaya işaret eder. Bu bilgi gerçek hayatta kullanılması gereken önemli bir mesajdır ve rüyanın verdiği bu değerli mesajı dikkate almanız gerektiğine yorumlanır.
Bu bilgi ışığında rüyanın devamında gelişen olaylar sizin gerçek hayatınızda geçmişten ders çıkarmak, olayların tüm ayrıntıları anlamak gibi konulara dikkatinizi çekmek istediği söylenebilir.

Patates yetiştirmek
Merhaba, rüyamda ablamla birlikte evimin balkonunda kolilere patetes ekmişiz. 3 koli taze patetesı topraktan cıkarıyoruz, kolileri yırtıp alıyoruz ama o kadar guzel olmuslar kı artık satın almayalım dıyoruz, hep balkonda yetıstırırız. İnanılmaz huzur ıle uyandım, acaba anlamı nedır?” 35, evli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir