Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Patates Kızartması Görmek

Rüyada patates kızartması görmek neye işarettir?

Ben uzun zamandır rüyamda hep yemek pişiriyorum Yada iftar yemeği yiyorum. Rüyamda yemekler hep patates kızartması, pilav, beyaz biber ve kabak kızartması, öncesinde de çorba içiyorum ve yanımda iki kızım ve hep teyzem eniştem ve ölmüş annem var.

Kimden: Bnnrsvr
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Normal
Anahtar kelimeler: patates kızartması, pilav yemek, beyaz biber, kabak kızartması, çorba içmek

Rüyada patates kızartması görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada patates kızartması görmek gerçek yaşamınızda sosyal ilişkileriniz hakkında bilgi verir. Beklenmedik değişiklikler, hayal kırıklıkları ve tatsız maceralar da gösterebilir. Bu rüya kaybolan veya kaçırılan fırsatlara işaret olabilir. Rüyada patates kızartmak veya patates kızarttığını görmek rüyayı gören kişinin yaşamında konumunu veya durumunu kaybetme korkusu taşıdığını ve bunu yaşamamak için güçlü bağlantılar kurmaya çalıştığını simgeler. Rüyada patates kızartması yediğini görmek sizin fazla hoşgörülü davrandığınızı simgeler. Bu konuda rüyada patates görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Patates Kızartması Görmek” için 2 yanıt

Evimizin yanında boş bir tarla var, rüyamda o tarlaya kar yağmış ve ben karda yürüye yürüye bir arabanın kasasından çok büyük boyda patatesi yarıdan kesip alıyorum. Ve şu anki ruh halimde oldukça sıkıntılı, işle alakalı bir teftiş geçiriyorum. Şimdiden teşekkürler. 38, Kadın, evli, serbest meslek.

Rüyada boş tarla görülmesi geleceğe yönelik umutları simgeler, rüya sahibinin şu anda sıkıntı yaşadığını ancak yakında işlerin yoluna gireceğini temsil eder. Bakınız tarla rüya tabiri sayfası. Yaz ayında rüyada kar görmek makbul değildir ve rüya sahibi kişinin kendisi için fayda getirecek ve kendisini mutlu edecek bazı şeylere kulak tıkadığını ve onları bir türlü görmek ve anlamak istemediği şeklinde yorum yapılır. Yani rüya sahibi mutlu olmak varken, mutsuz olmayı seçiyor demektir manası taşır. Rüyada patates görmek mal, şöhret, mutluluk ve refaha yorumlanır. Sizin patatesi bölerek almanız kanaatkar biri olduğunuzu göstermekte, önünüzde imkan varken çoğa yönelmeyip az ile yetinmeyi bildiğinizi göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir