Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Patates Köftesi Görmek

Rüyada patates köftesi görmek?

Rüyada patates köftesi görmekRüyamda Mekke de annemle birlikte patates köftesi yediğimi gördüm, doymadım ama, sürekli yemek yiyordum.

Bir arkadaşımla karşılaştım ama bu arkadaşımla aramda mesafe var şuan. Görüşmemem istenilen bir kişiydi, sadece selamlaşıyoruz ve benim aklımdan fotoğraf çekmek geliyor ama çekmiyorum, annem masadaki diğer kişilerle konuşmaya başlıyor, çok karışıktı fakat Mekke de olmam ve bu kişileri görmem neye işaret?

Rüyada patates köftesi yorumu

Gördüğünüz rüya pek çok hayırlara işaret etmekte, manevi yönden oldukça güçlü olduğunuzu gösterirken; arınma, kötülüklerden sakınma, belalardan uzaklaşma konusunda şanslı olduğunuzu anlatmaktadır.

Rüyada Patates köftesi görmek metanet ve sadeliği, mali konuları, finansal endişeleri simgeler. Patatesli köfte yediğini görmek mali konular konusunda endişeler yaşadığınızı ifade eder. Patates köftesi yapmak, patatesli köfte pişirmek, patates köfte yaptığını, patates köftesinden pişirdiğini görmek sakinlik, dinlenmek, canlılık ihtiyacı anlamlarını simgeler. Bedenen dinlenmek ve sakin yaşamı ifade eder.

“Rüyada Patates Köftesi Görmek” için bir yanıt

Selam ben rüyamda 22 yıl önce ölmüş olan babamı gördüm, babam yaşıyordu, bir merdiven çıkıyordu ben “baba köfte yapayım yer misin” dedim, oda “getir yerim” dedi, bu ne demek? yorumlarsanız sevinirim şimdiden çok sagolun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir