Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Patik Aldığını Görmek

Rüyada patik almak ne demektir?

Rüyamda yaşlı bir teyzeden uzun beyaz patik ve uzun bir beyaz kazak alıyorum, onları kendisi için, örgü ile yaptığını belirtiyor. Rüyada patik almak, kazak aldığını görmek tabiri nedir acaba? evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyorum.

Rüyada patik aldığını görmek neye yorulur?

Değerli okurum, gördüğünüz rüya bir bütün olarak ele alındığında gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz çelişkilere dikkat etmeniz gerektiğini simgelemektedir. Yani bir şeyler istiyorsunuz ama bu isteklerinizin gerçekleşmesi için gereken bazı şeyleri kabul etmiyorsunuz. Bu ilk bakışta tezat gibi gelebilir, belki de kendi açınızdan haklı da olabilirsiniz ancak toplum kuralları, çevre faktörlerini göz ardı etmemek gerekmektedir.

Rüyadaki unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse; Rüyada kazak görmek geleneksel değerlere, yaygın inançlara karşı gelmek, reddetmek anlamı taşır. Rüyada patik görmek saflık, masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet ve aşk için arzu isteğinizi işaret eder.

“Rüyada Patik Aldığını Görmek” için 7 yanıt

Rüyada erkeğe patik giydirmek neye işarettir
Erkeğe patik giydirdim.
Kimden: gül
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:22
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:üzgün
Anahtar kelimeler: patik
22 yaşında bekarım. Rüyamda tanımadığım bir erkeğe patik giydiriyorum ve “tam sana oldu” diyordum. Bu ne anlama geliyor?

Gül selam,
Rüyada yetişkin birine patik giydirdiğini görmek, hayatı toz pembe gördüğünüzü bu huyunuzun hem iyi, hemde kötü yönleri olduğunu temsil eder.

Rüyada birinden patik almak
rüyamda konuşmadıgım bir insandan patik alıyorum ve bu patikler farklı renklerde, yani ikisi eş degil, “neden farklı ranklerde oldugunu sordugumda” ise bana “ip kalmadıgını” gerekçe gösterdiler ve bende alıp ayagıma giydim, bana hediye oldugunu söylediler. Evliyim iki çocugum var.

Rüyada görülen patik, saflık, masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet ve aşk için arzu isteğinizi sembolize eder.

Bende tanımadığım bir kadından biraz eşya alıyorum, eşyaların arasından bebek patiği çıkıyor, yumuşacık bir dokusu vardı. Ellerimle patiği okşayıp seviyordum. Gerçek hayatta çocuk istediğim için acaba bu bir işaret mi yoksa çocuğum mu olacak diye düşündüm rüyamda. lütfen detaylı şekilde nedir manası söyleyin. Evliyim, çocuksuzum, 24 yaşındayım, çalışmıyorum.

Değerli okurum, gördüğünüz rüya bana göre size bir uyarıda bulunuyor. Çocuk sahibi olmayı çok istiyor ancak belki de bunun için bazı şartların uygun olmadığını hatırlatmak istiyor olabilir. Sonuç olarak Allah’tan her şeyin hayırlısını istemeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir