Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Patik Görmek

Rüyada patik görmek neye delalet eder?

İyi akşamlar, ben rüyamda patik gördüm, iki küçük oğlan çocuğunun annelerinin elde örülmüş patiği bana verdiklerini görüyorum ilk önce patik giymek istemiyorum ama sonra sevinçle ayağıma giyip gidiyorum. Bunun manası ne demektir acaba.

Rüyada patik görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada patik görmek, bebek ayakkabısı görülmesi saflık, masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet ve aşk için arzu isteğinizi ifade eder. Rüyada patik örmek, patik ördüğünü görmek, Eğer şu anda bebek sahibi olmayı düşünüyorsanız bu rüya ayaklarınızı yere basmaya uyarıdır, bebek sahibi olmak çok sevindirici olduğu kadar bir o kadarda sorumluluk gerektiren bir konudur mesajı verir.

Rüyada patik giymek, patik giydiğini görmek, gerçek yaşamınızda çocukluk saflığını halen kaybetmediğinizi simgeler. Rüyada bebeğe patik giydirmek, evli iseniz bir bebek müjdesi olabilir, bekar iseniz annenizin sizin evlenip, çocuk ( onun için torun) sahibi olmayı çok istediğini simgeleyebilir. Yetişkin birine patik giydirdiğini görmek, hayatı toz pembe gördüğünüzü bu huyunun hem iyi, hemde kötü yönleri olduğunu temsil eder.

Patik genellikle örmeden bebek ayakkabısı

“Rüyada Patik Görmek” için 9 yanıt

Rüyamda kebap yiyorum, dürümün içini açıyorum içinden 1 çift mavi bebek patiği çıkıyor ,ne anlama geliyor yorumlarmısınız teşekkürler

iyi günler ben 41 yaşında ve evli bir bayanım. rüyamda bir çift bebek patiği aldığımı gördüm. yorumlarsanız sevinirim..

Rüyada patik görmek saflık, masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet ve aşk için arzu isteğinizi sembolize eder.

ben evli ve hamile bir bayanım. rüyamda gerçek hayatta vefat etmiş annanemin bebeğime siyah patik ördüğünü gördüm ne anlama geliyor acaba yorum yaparsanız memnun olurum…

Rüyanız hakkında bilgi sayfada bulunmaktadır. bu rüya ayaklarınızı yere basmaya uyarıdır, bebek sahibi olmak çok sevindirici olduğu kadar bir o kadarda sorumluluk gerektiren bir konudur mesajı vermektedir.

Merhaba ben 19 yaşındayım bekarım ve universiteye hazırlanıyorum ruyamda akrabımın bana senin için çok guzel planlarım var deyip bana pembeli patik getiriyor. Onu ayağıma giyiyorum. Ama değişik bi patik şekil olarak çokta içime sinmiyo anlamı nedir acaba ?

Yaren selam, gördüğün rüya hayatta hayallerine kavuşmak, başarı ve mutluluğu yakalamak için ayaklarını her zaman yere sağlam basman gerektiğini, olmayacak hayaller peşinde vakit kaybetmemek gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir