Rüyada Patika Görmek

Rüyada patika görmek neye işaret eder?

Yeşillikli bir yoldaydım dağ yolu, patika gibi büyük bir binanın önünde beyaz kocaman değişik bir araba vardı. Sonra başka bir araba geldi ben orada beklerken beni çağırdı, arabada küs olduğum erkek arkadaşım vardı içinde. Birbirimize neden böyle olduğunun sorularını sorduk ve sonra sarıldık sımsıkı.

Benim bir yere gitmem gerekiyordu ve bir minibüse bindim, yanından ayrılıp görüşürüz diye ayrıldık ama minibüs kocaman bir şeydi, içeride bir sürü koltuğu vardı. Yeşilliklerin arasından giderken uyandım. 28, Kadın,Bekar,Çalışıyor, ruh hali karışık.

Rüyada patika görmek neye yorulur?

Rüyanızın iki ana unsuru var; patika yolda yürümek, beyaz araba görmek ve küs olduğunuz erkek arkadaşınızı görmek.

Rüyada patika görmek iyiye yorumlanmaz. Maddi sıkıntı yaşamak ve sürekli sorunlarla uğraşacağınıza işaret eder. Patikada yürümek, patikadan gitmek, patika yolda ilerlemek amaçlarınıza giden yolda önünüzde pek engel olduğunu ancak sabır ve gayretle bu engelleri aşabileceğinizi simgeler.

Rüyada beyaz araba görülmesi, sizin gerçek hayatta huzur gereksinimi çektiğinizi ve aradığınız huzura kavuşmak için yapmanız gereken kimi şeyler olduğunu simgeler. Bakınız rüyada araba görmek. Arkadaşını görmek hakkında detaylı bilgi rüyada erkek arkadaşı görmek sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir