Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Patika Yol Ve Timsah Görmek

Rüyada patika yol ve timsah neye delalettir?

Rüyamı size anlatmadan önce kendim hakkında biraz bilgi vermek istiyorum, tabiati çok severim, bence cennet bu tabiatin icindedir, cocuklugumda basimdan gecen bir olay yüzünden travma gecirdim ve bunun sonucu insanlara güvenim kalmadi, psikolojik olarak kimi sorunlarim var.

Rüyamda ormanda dar bir patikada yuruyorum, hayatimda gördüğüm en buyuleyici bir ormandayim, her taraf agaclarla dolu, gunes ışığı yapraklarin arasından isildamakta ve tanrinin ışık ve nurlarini sacmakta. Uzerinde yurudugum bu patika yol biraz camurlu ve buldozerle düzeltilmis ve simdiye kadar bu yolda kimse yurumemis, cunku hiç bir ayak izi veya vs işaret yok.

Ayaklarim yalinayak, her adim attigimda ayagim topragin içine birazca giriyor, bu patika yolun sonu hiç gorunmuyor, uzakta bir ışık gorunmekte sanki tunelin ucunda gozuken bir ışık gibi, kimi insanların rüyalarında olumun isiklarini görmesi gibi bir sey. Yolda yururken bir agac devrilmis ve yolu karsidan karşıya kapatmis durumda, Biraz daha yaklasinca baktimki bu bir agac degil, cami avlusundaki musalla tasi ve uzerinde ise bir timsah duruyor, bu tam bir timsahda degil, ama dinen çok kutsal bir varlik, yaratik, bu bana Budhanin heykelini hatirlatti, yurudukce korkum dahada artti.

Timsah aslinda hiç korku vermiyor bana ama nedense geldigim yone dondum ve kosarak kaçmaya basladim, geldigim patika yoluna varinca bir baktim ki orada savaş baslamis, iki ordu savaş halinde, askerler bombalarin imha ettiği siperlerde saklaniyorlar, agaclar bombalarin etkisinden dallarinin uzerleri yok olmus, aynı zamanda kosmaya basladim, ayaklarim iyice agirlasmaya basladi, durdum baktim ayaklarimda buz patenine benzer ayakkabılar var ve bu yuzden haraket etmekte zorlaniyorum, panik içinde savaş alaninda kosmaya basladim.

Bu ruyadan sonra rüya tabiri sitelerinde timsah sembolunun ne manaya geldigine baktim, birde internette bana rüya tabiri yapabilecek birisi varmi diye merak etmekteyim? Rüyada timsah görülmesi neye işarettir? Tesekkurler ve herkese tatli ruyalar. Leyla. İpuçları: dar patika, orman, güneş ışığı, patika, çamurlu yol, buldozer, ayak izi, yalınayak, ağaç devrilmesi, devrilmiş ağaç, musalla taşı, timsah, kutsal varlık, buda heykeli, savaş, ordular, askerler, bomba atmak, buz pateni, paten ayakkabısı, yaratık

Rüyada patika yol ve timsah görmek neye yorumlanır?

Bana sorarsanız rüyanızdaki patika yol sizin hayatınızı simgeliyor, bu sizin hayat çizginiz, sadece size ait olan bir yol, yaşam tarzınız, sizin kaderiniz. Bu yol sizin için hazırlanmış, bu yolda yürümeye devam ettiğinizde her şey kolaylaşıyor ve yoluna giriyor, dönüp baktığınızda geride bir savaş görüyorsunuz, yani kendinizi savaştan çıkmış halde görüyorsunuz. Sonra bir timsah ile karşılaşıyorsunuz ve ondan hiç korkmuyorsunuz, burada timsah bir yalancıyı simgeler ama bunun size bir zararı dokunmayacak, timsahın kocaman dişleri olan bir yüzü vardır ve büyük kuyruğu olan kocaman bir vücudu vardır. İlginçtir ki timsah size korku vermiyor ve bu sizin için gerçek olmayan bir korkuyu temsil eder. Dönüp gitmek istediğinizde ise zorluklar başlamakta. Rüyanız, bir uyarı ve insana cesaret verici rüya olarak sınıflandırılır. Size tavsiyem şu andaki hayat tarzınızdan vazgeçmeyin, mevcut yolunuzda devam edin, eskiden yaşadığınız hayat tarzına dönmeyin. Eskiyi bir tarafa bırakın ve unutun. Hayatı gerçeklerle beraber yaşayın işte o zaman huzura kavuşursunuz, yalana bulaşırsanız hayatınızın içinden çıkamazsınız. Rüyalarınızı her zaman anlamaya çalışın, ne manaya geldiğini öğrenin, bu rüyalara size bir ders vermek için görünür. Umarım yaptığım yorum size yardımcı olur, eğer olmazsa lütfen bağışlayın. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Patika Yol Ve Timsah Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yavru timsahlar görmek neye işarettir
Rüyamda yavru timsahlar gördüm. Rüyamda her yer her adım atılan yerde bebek timsahlar vardı. Bir tane büyük timsah kazağımın iç kolundan dişi ile tutup beni çekiyormuş, sanki yardıma muhtaç gibiydi.
Rüyamda nereye götürdüğünü göremedim maalesef. Ama saldırıp ısırmamış, sadece yardım etmek için çekiyormuş beni. Maalesef anlam çıkaramadım, yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılarımla.
Kimden: cano
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 32
Medeni Durumunuz: Bekar

Cano selam,
Rüyanın ana unsurları kazak giymiş olmanız ve yavru timsah görmüş olmanızdır.
Rüyada kazak görmek, rüyayı gören kişinin iç dünyası, inanışları hakkında ip uçları verir.
Yavru timsah, timsah yavrusu görmek, bu rüya size sebepsiz bazı ağrılı ve rahatsız edici sağlık sorunlarıyla uğraştığınızı ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir