Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Patlama Görmek

Rüyada patlama görmek neye işaret eder?

Selamünaleyküm, ben rüyamda dışarıda binanın önünde çocuklarımla otururken karşımızdaki inşaatta yıkılma görüyorum, çalışanları uyarmak için gittiğimde inşaatın bir kısmı yıkılıyor ama kimseye bir şey olmuyor, ben normal bir şekilde çıkıyorum oradan, ailem falan geliyor, ben çok kolay çıkmama rağmen oradan çıkmamız yasakmış ve ben eşyalarıma bakmaya çıkıp gelecem diyorum gidiyorum.

Evimin penceresini görüyorum ve büyük bir patlama oluyor ben eve girdiğimde tv patlamış oluyor her şeyin fişini çekiyorum, eşyalarımın ama tv yi yeni aldığım için çok ağlıyorum ve tekrar o bölgeye gidiyorum, görevlilere adımı söyleyip yerime gidiyorum, gündüzken gece oluyor ben hep ağlıyorum çocuklarımı bulup duruyorum. Bu ne anlama geliyor? ne olur bir an önce cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada patlama görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada patlama görmekRüyada patlama görmek olumsuz bazı gelişmeleri işaret ederken bir şeyin infilak ettiğini görmek aynı zamanda etrafınızdaki insanların davranışlarının sizi çok üzeceğini gösterir. Rüyada patlama sesi duymak reel hayatınızda sizi heyecanlandıracak belki de biraz şaşırtacak, beklemediğiniz bir haber almaya işaret eder. Patlamada insanların yaralandığını görmek, yapmadığınız bir şey için suçlanmak anlamına gelir. Rüyada bomba patlaması, mayın patlaması, uçak patlaması, tüp patlaması gibi özel olayların yorumu için ilgili sayfa incelenmelidir.

Patlama teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda patlama görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

“Rüyada Patlama Görmek” için 6 yanıt

rüyamda bizim evin duvarlarında çok şiddetli bir patlama meydana geliyordu. biz patlamanın şiddetiyle kaçıyorduk ama kimse yaralanmamıştı. uyandığımda hala o rüyanın etkisinden kurtulamadım

ben rüyamda kuzenimle birlikte Suriye’deydik. Her tarafta muhalifler geziyordu Ve butun isiklar sondu. Nükleer patlama gibi bir patlama meydana geldi. Bunu bana aciklar misiniz? Tesekkurler.

22 yaşında bekar bir gazete çalışanıyım. Kafamda hep canlanan kıyametin kopması durumu ile ilgili, rüyamda aşırı gürültülü patlama gibi bir ses çıktı. Kulaklarımı kapatmış dışarı kaçıyordum. Ardından büyük bir deprem oldu ve her yer yıkılmaya başladı. Ardından annem ve babamın tekbir getirerek oradan kaçtıklarını gördüm, arkasından uykudan uyandım.

Muhammed merhaba, görmüş olduğun rüya hayatta bir hedefine ulaşmak yada bir projeyi tamamlamak için yeterli zamanın kalmadığını düşündüğünü ve bu durumun seni büyük bir üzüntüye soktuğunu temsil ederken öte yandan da yaşamında ani gelişecek bir durum sonucu her şeyin değişeceğini, ilk zamanlar bunun sana korku vereceğini fakat daha sonra bunun hakkında hayırlı olduğunu göreceğini anlatmaktadır.

Ruyamda bir kac arkadasimla beraber bir tepede arabanin icindeyiz ve deprem olmaya basliyor, izliyor hissetmiyorum ben sarsintiyi ama yuksek binalar besik gibi sallaniyor, ardindan bir tanesi devriliyor, kucuklerden de birisi devriliyor. Sonra onumuzde duran tek katli evlerden birisi aniden parlıyor, bir sure sonra içinden iki bayan cikiyor ve arabaya geliyorlar, ayni anda bayan bir komsumuzda onlarla beraber biniyor, daha sonra yikilan yuksek binaya bakmaya gidiyoruz, orada bitiyor ruya.

rüyamda bir evdeydik ve hiç tanımadığım insanların eviydi klima yanmaya başladı herkes uyuyordu bu sırada ben onlara sesleniyordum uyanmalari için fakat hiçbiri uyanmiyordu sonra klima parlıyordu ben kaçıp kurtuluyordum ev yanıyordu hepsi kurtuluyordu fakat bi kişi ölmüstu sonra bizim evin önünde bi sürü araba duruyordu cenazesi yapılıyordu ölen kisinin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir