Rüyada Patlama Görmek

Rüyada patlama görmek neye işaret eder?

Selamünaleyküm, ben rüyamda dışarıda binanın önünde çocuklarımla otururken karşımızdaki inşaatta yıkılma görüyorum, çalışanları uyarmak için gittiğimde inşaatın bir kısmı yıkılıyor ama kimseye bir şey olmuyor, ben normal bir şekilde çıkıyorum oradan, ailem falan geliyor, ben çok kolay çıkmama rağmen oradan çıkmamız yasakmış ve ben eşyalarıma bakmaya çıkıp gelecem diyorum gidiyorum.

Evimin penceresini görüyorum ve büyük bir patlama oluyor ben eve girdiğimde tv patlamış oluyor her şeyin fişini çekiyorum, eşyalarımın ama tv yi yeni aldığım için çok ağlıyorum ve tekrar o bölgeye gidiyorum, görevlilere adımı söyleyip yerime gidiyorum, gündüzken gece oluyor ben hep ağlıyorum çocuklarımı bulup duruyorum. Bu ne anlama geliyor? ne olur bir an önce cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada patlama görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada patlama görmekRüyada patlama görmek olumsuz bazı gelişmeleri işaret ederken bir şeyin infilak ettiğini görmek aynı zamanda etrafınızdaki insanların davranışlarının sizi çok üzeceğini gösterir. Rüyada patlama sesi duymak reel hayatınızda sizi heyecanlandıracak belki de biraz şaşırtacak, beklemediğiniz bir haber almaya işaret eder. Patlamada insanların yaralandığını görmek, yapmadığınız bir şey için suçlanmak anlamına gelir. Rüyada bomba patlaması, mayın patlaması, uçak patlaması, tüp patlaması gibi özel olayların yorumu için ilgili sayfa incelenmelidir.

Patlama teriminin rüya yorumu gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise rüyanın bir bütün şeklinde ele alınması ve değerlendirilmesi gerektiğidir ve buda zamanla, tecrübe, okuma ve araştırma ile elde edilecek özelliktir. Bunların daima gelecek için bir mesaj vermesini beklememek lazımdır. Bir kısmı geçmişin yansıması veya muhasebesi, beklentiler, korkular veya hayal kırıklıklarının etkisi olabilir. Ancak temel düşünce her zaman olumlu düşünmek, konuya hayırlı yaklaşmaktır.

Bir rüyayı yorumlamak, rüya tabiri yapmak birikim ve çalışma gerektiren konudur. Rüyanızda patlama görmüş olmakla birlikte diğer konuların da açıklamasına bakmak ve ona göre bütünü tamamlamak gerekmektedir.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir