Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Patlamış Mısır Görmek

Rüyada patlamış mısır görmek neye işarettir?

Selamün Aleyküm. Rüyamda marketten bir paket içinde patlamış mısırı alıyorum. Parasını ödemek için kasaya geliyorum, kasada mısır patlağı ücretini ödüyorum ama kasiyer bana para üstü öderken çok fazla para geri veriyor. Ve kasasında tomarla para görüyorum. Bunun yorumunu yaparsanız, sevinirim, saygılar, Aslan. Kolay Gelsin.

Rüyada patlamış mısır görmek neye yorumlanır?

Lütfen para konusunda rüyada para görmek sayfasını ziyaret ediniz. Rüyada patlamış mısır görmek popcorn, mısır patlağı yeni fikir dolu pozitif büyüme gösterir. Rüyada patlamış mısır yemek farkında olmadığınız kimi hakikatler / gerçekleri öğreneceğinizi gösterir. Rüyada mısır patlatmak, mısır patlattığını görmek içinizdeki potansiyel gücü açığa çıkaracağınızı simgeler.

Rüyada patlamış mısır görmek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, patlamış mısırsi olabileceği gibi bazende günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak kimi durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

“Rüyada Patlamış Mısır Görmek” için 4 yanıt

Merhaba rüyamda birini geçmeye çalışıyorum, diyorum ki “ben ondan önce gelmişim”. Sonra hızlı hızlı yeşilli yeşil otlu merdivenlerden iniyorum, tanıdık bir kız çocuğu bana “dur sana mısır patlagi vericem” diyor. Annesini de görüyorum.

Zeynep merhaba, rüyada birini geçmeye çalışmak rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir yarış içinde olduğunu ve geçmesi gereken birileri olduğunu gösterirken rüyanın sonunda meydana gelen olaylar bu rekabetin hakkında hayırlı bir şekilde biteceğini ifade etmektedir.

Merhaba, rüyamda bir evin içindeyim, gökten mısır patlaklari o kadar büyük yagıyordu ki bende “bu insanın kafasını yarar, disardakiler ne yapıyor” diyorum kendi kendime.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir