Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Patlıcan Görmek

Rüyada patlıcan görmek neye delalet eder?

Erkek kardeşimi sözlendirip yanıma getirmişlerdi, onların geleceğini bildiğim halde onlara yemek yapmıyorum, yemek olarak önlerine kahvaltılık ve daha önceden kalmış patlıcan yemeği koyuyorum, onları yiyorlar. Yemeklerini yerken kızın mavi gözleri benim çok hoşuma gitmişti ve orada eşimle tartışıyoruz, misafirlerin içinde benim hiç suçum yokken yalanlar söyleyip beni suçluyor.

Duştan yeni çıkmıştım, saçlarımı taradım, açık bıraktım, o sırada görümcem yemek yerken ağzında saç yakaladı, bana misafirlerin içinde bana bağırıp çağırdı ve ben saçımı açtığım içinde babamda bağırıp çağırdı ve orada eşime laf söyledi “kocası erkek değil ki saçından tutsun bakayım” diye söyledi. Benim rüyam bu, ne anlama geliyor?

Rüyada patlıcan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada patlıcan görmek pek değerli bir rüya değildir, çevrenizde itibarının sarsılmasına sebep olacak bir olay yaşamaya yorumlanır. Patlıcan yemeği, patlıcanlı yemek görmek veya yemek, içinize sinmeyen bir iş yaptığınızı ya da yapmak zorunda kalacağınız işaret eder. Patlıcan kızartması acı bir haber alacağınıza işaret eder. Patlıcan tarlası görmek rüyayı gören kişinin önündeki bir şansı ya da fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini aksi takdirde başının ağrıyacağını işaret eder.

Rüyada mavi göz görmek veya mavi gözlü birinin görülmesi oldukça önemli anlam taşıyan bir rüyadır, günümüzün ağır yaşam şartlarında sık görülmeye başlanmıştır ve dikkat, ikaz, hile ifade eder. Çevrenizle ilişkileriniz, yaptıklarınız, söyledikleriniz hakkında dikkatli olmanız gerektiğini simgeler. Rüyada yalan duymak ya da birinin rüyada yalan söylediğini görmek çevrenizde menfaat düşkünü insanlar var, dikkatli olmalısınız demektir.

“Rüyada Patlıcan Görmek” için bir yanıt

Rüyada patlıcan turşusu görmek
Merhabalar, ben ruyamda patlican tursusu gordum. Piknige gitmisim nisanlimla piknik sepetini actim cimlerin ustunde oturuyoruz sepetten patlican tursusu cikti normalde hic sevmem ruyamda bayila bayila yedim ne anlama gelmektedir? 23, Kadın, Nisanli, Cocuk gelisimi ogretmeni,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir