Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Patlıcan Tarlası Görmek

Rüyada patlıcan tarlası görmek neye çıkar?

Rüyamda kucağımda bir erkek zenci bebek ile yürüyordum. Bebek çıplaktı ve üstüme işedi, bir kaç damla geldi, sonra bebeği bir patlıcan tarlasına bıraktım, orada başka çok sayıda çıplak zenci bebekler de vardı ve tarlada bebeklerin başında bir papaz vardı. Sanırım bebekleri bir sıkıntıdan kurtarıp oraya bırakıyorduk, sonra elimde yoğurda batırılmış bir parça ekmeği beyaz bir koyuna verdim ve koyun sadece arka ayaklarının üstünde durarak benden ısrarla yiyecek istiyordu, sonra beraber hareket eden bir sürü gördüm.

Rüyada patlıcan tarlası görmek yorumu

Türkan merhaba, gördüğün rüyada geçen olaylar arasında bir bağ yok ki bu durum aslında senin gerçek hayata bir nedenle kafanın karışmış olduğunu, berrak düşünemediğini simgeler. Rüyada geçenler bu kafa karışıklığına yol açan sebep hakkında bir bilgi verebilir.

Rüyada zenci erkek bebek görmek rüyayı gören kişinin ailesi içindeki bazı sorunların veya huzursuzlukların sona ereceğini ifade ederken aynı zamanda bekarlar için evlenme, evliler için çocuk sahibi olma, çocuğunuz / çocuklarınız var ise onlar hakkında güzel gelişmelere işarettir. Bebeğin üzerinize işemesi hakkınızda beklenmeyen bir iyi bir gelişmeye işarettir.

Rüyada patlıcan tarlası görmek rüya sahibi insanın reel yaşamda önüne çıkan veya çıkacak  bir şans veya fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğini belirtir aksi durumda başının ağrıyacağını delalet eder, bakınız rüyada patlıcan görmek rüya yorumu sayfası. Tarlada görülen papaz günahtan uzak durmayı hatırlatmaktadır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise sevimli, cana yakın, yardımsever yapınız sayesinde tüm çevreniz tarafından sevildiğinizi belirtirken öte yandan da başkalarına yardım edeceğim diye kendinizi ihmal etmemek gerektiğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir