Rüyada Patron Görmek

Rüyada patron görmek neye işarettir?

Hayırlı sabahlar, İlk rüyamda patronumla abi kardeş gibi art niyetsiz boyun boyuna sarıldık, ağlamadık ama huzurluyduk bu bu kadar.

Bu ise bir hafta kadar sonra yeni gördüğüm rüya. Rüyamda yine patronum benim evimde ama evim şimdiki gibi değil, köy evi gibi koskoca avlu, saf cilasız ahşaptan yerler , soba kuzinenin yanında yine ahşaptan sandalyede patronum oturmakta, sessiz bana bakmakta, ben ise sobanın sandalyenin patronumun önünde eğilerek el süpürgesiyle ve kürekle yerlerdeki süprüntüleri süpürüyorum, aynı zaman da o evimde yemekler pişiyor, güya hayır yapılacak, etli yemekler filan hatırlıyorum, hatta ocakta yemeği unutmuştuk ama gerisini hatırlamakta güçlük çekiyorum, hayır olsun inşallah RABBİM.

Elinize dilinize yüreğinize sağlık, lütfen söyler misiniz tekrar tekrar rüyada patron görmek neye delalettir?

Rüyada patron görmek neye yorulur?

Rüyada patron görmekRüyada patron görmek genel anlamda çalışma yaşamındaki sorunlara işaret eder, patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, kimi iş problemleri olduğuna işaret eder.

Rüyada eski patronu görmek reel hayatta bir öz eleştiri veya durum muhakemesi yapmak gerektiğini, olumsuz duygulardan kurtulup gelecek için kimi planlar yaparken geçmişten ders çıkarmak gerektiğini ifade eder.

Patron olmak, iş sahibi, rüyada patron olduğunu görmek, çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değişikliğine işaret edebilir.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir