Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Patron Görmek

Rüyada patron görmek neye işarettir?

Hayırlı sabahlar, İlk rüyamda patronumla abi kardeş gibi art niyetsiz boyun boyuna sarıldık, ağlamadık ama huzurluyduk bu bu kadar.

Bu ise bir hafta kadar sonra yeni gördüğüm rüya. Rüyamda yine patronum benim evimde ama evim şimdiki gibi değil, köy evi gibi koskoca avlu, saf cilasız ahşaptan yerler , soba kuzinenin yanında yine ahşaptan sandalyede patronum oturmakta, sessiz bana bakmakta, ben ise sobanın sandalyenin patronumun önünde eğilerek el süpürgesiyle ve kürekle yerlerdeki süprüntüleri süpürüyorum, aynı zaman da o evimde yemekler pişiyor, güya hayır yapılacak, etli yemekler filan hatırlıyorum, hatta ocakta yemeği unutmuştuk ama gerisini hatırlamakta güçlük çekiyorum, hayır olsun inşallah RABBİM.

Elinize dilinize yüreğinize sağlık, lütfen söyler misiniz tekrar tekrar rüyada patron görmek neye delalettir?

Rüyada patron görmek neye yorulur?

Rüyada patron görmekRüyada patron görmek genel anlamda çalışma yaşamındaki sorunlara işaret eder, patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, kimi iş problemleri olduğuna işaret eder.

Rüyada eski patronu görmek reel hayatta bir öz eleştiri veya durum muhakemesi yapmak gerektiğini, olumsuz duygulardan kurtulup gelecek için kimi planlar yaparken geçmişten ders çıkarmak gerektiğini ifade eder.

Patron olmak, iş sahibi, rüyada patron olduğunu görmek, çalışkan ve enerjik bir insan olduğunuza yorumlanır. Bu rüya, iş değişikliğine işaret edebilir.

“Rüyada Patron Görmek” için 7 yanıt

Rüyada patronunun kendisini işten çıkarmak istediğini görmek
Merhaba, Rüyamda patronumu gördüm, patronumun beni iş yerinde istemediğini ve işi kendim bırakmam için bana engeller çıkardığını gördüm, tabir eder misiniz?

Rüyada patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, bazı iş problemleri olduğuna işaret etmektedir.

Onun sizi işten çıkarmak istediğini nereden anladınız, bir konuşma geçti mi? yoksa sizin düşünceleriniz mi? burası net değil. Ancak sonuç olarak iş yaşamınızda bazı sorunlar, sıkıntılar olduğu anlaşılıyor ve bu durum uykunuzda rüya olarak yansımış durumdadır.

Rüyada patronunu öldürmek isteyen birini görmek
Merhaba , rüyamda iş yerime gelen birini gördüm, patronların odasına giriyor ve tabancayı doğrultuyor, onları vurmak istiyor. Kapının önüne çıkartılacağı vakit kaçıyorum bir anda kendimi evimdeki gardolabımın içinde saklanırken gördüm. yorumlamanızı rica ederim

Gördüğünüz rüya iş yaşamınızda bir sorun olduğunu veya olacağını ve bu sorundan kaçarak uzak durmak yerine sahip olduğunuz güç, irade ve arkadaşlarınızın desteğiyle çözmeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Evet gerçekten de sorun var, çok teşekkür ederim yorumlarınız bire bir tutuyor.
Rüyada bekar bir kızın yaklaşık 6 aylık hamile genç bir tanığının karnını ellemesi ve bebeği hissetmesi ne demektir ?

Rüyayı gören siz misiniz? yoksa bekar bir kız hamile birine dokunduğunu mu görüyor? net değil. Bu konuda bilgiyi rüyada hamile görmek sayfasında inceleyebilirsiniz.

Iyi aksamlar.Rüyamda eski kavga olan isyerindeydim patronumu ve iscileri gördüm.Basta bana patron kötü bakti bana ve sonra yanima geldi ve bana gülerek el verdi ben cok sevindim baristik diye.Firmanin icine girdik ikimizde ve isi büyütmüstü güya beni oraya alicakmis ve ben sonra disari ciktim oturdum bana cevap vermesini beklerken uyandim. Ne anlama geliyor bu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir