Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Patron İle Toplantı Yaptığını Görmek

Rüyada patron ile toplantı yaptığını görmek ne demektir?

Merhaba ruyabul.com ekibi, öncelikle sitenizi her zaman takip ediyorum, gerçekten de kimseye soramadığımız şeyleri size sorabiliyoruz ve birçok yerde de arkadaşlara öneriyoruz, hatta kimi rüyalarımın linklerini bile buradan veriyorum. Sizlere bir rüyamı anlatmak istiyorum ve özellikle zor günler geçirdiğim şu günlerde tabirini lütfen rica ediyorum.

Rüyamda iş yerimde çalıştığım iş arkadaşım ve patronumu gördüm, ikisi de bana birer kargo paketi halinde hediye mahiyetinde masama koydular, ben de aldığım hediyelere bakarken patronum benimle toplantı yapmak istediğini söyleyip yan odaya geçtik ve tam ben oturacakken benim sandalyenin kırık olduğunu fark ettik, sonra başka bir masaya geçtik düzgün sandalyeye oturduk. Patronum beni başka bir departmana göndereceğini ve bundan sonra orada çalışacağımı söyledi. Bu rüya ne anlama geliyor, yorumlarınızı bekliyorum ve yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Serkan.

Rüyada patronla toplantı yaptığını görmek neye yorulur

Serkan merhaba, rüyada iş arkadaşını görmeniz gerçek yaşamınızda özellikle iş yerinde, iş hayatında yeni roller almak isteğinizi simgeler. Rüyada patron görmek, patronunu görmek, iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, kimi iş problemleri olduğuna işaret eder. Rüyada hediye görmek iyi bir rüyadır, olumlu gelişmeleri, güzellikleri simgeler. Birinden hediye almak, hediye aldığını görmek bu, hem aşk hayatında hem de iş hayatında şanslı ve mutlu olacağınız anlamına gelir. Toplantıya katılmak, toplantıya girmek veya bir toplantıda olduğunu görmek şu anda kendinizi hayatın akışına bırakmış durumda olduğunuzu ve bunu değiştirmek için arayışlar yaptığınızı simgeler.

Rüyada sandalye görmek bir işe başlamadan önce oturup düşünmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır veya sadece dinlenmeye olan ihtiyacınızı ifade eder. Ayağı kırık sandalye iyice düşünmeden bir işe girişmeye niyetlendiğinizi ya da niyetleneceğini temsil ederken, başka sandalyeye geçmeniz, yaşamınızda bir etken sebebiyle iyice düşünmeden adım attığınız / atacağınız işten uzak durduğunuzu, zarar görmediğinizi simgelemektedir. Son bölümdeki departman değişikliği, iş hayatınızda kimi sorunlar yaşadığınızı, hayatınızda kimi yenilikler, değişimler istediğinizi ancak bu değişiminde sizde korku yarattığını ifade etmektedir. Rüyanın unsurları: iş arkadaşı, patron, hediye, kargo, kırık sandalye, toplantı, iş değişikliği. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada patron görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Patron İle Toplantı Yaptığını Görmek” için 2 yanıt

öncelikle yaptığınız yorum benim için çok değerli olup bu kadar ayrıntılı açıklamalar yapacak kadar ciddi ve doğru bir şekilde yorum yaptığınız için size minnettarım gerçekten de yorumlarınızda kendimi buldum, sanki bugünlerde yaşadığım şeyleri yorumda özetlediniz, çok teşekkürler

Serkan merhaba, asıl biz size teşekkür etmek istiyoruz. Her gün yüzlerce saçma sapan istek gelmekte, bunlardan yaklaşık %70-80 ini okumakta, anlamakta sıkıntı çekiyoruz. Sizin gibi ciddi, okunaklı, anlaşılır şekilde yazan arkadaşlarımıza hizmet vermek bize mutluluk vermekte.

İşin üzücü yanı ne biliyor musunuz. Türkiye’de yaşıyoruz, Türkçe konuşup, yazıyoruz, hepimiz üniversite mezunuyuz buna rağmen gelen mesajları anlayamıyoruz. İçlerinden gerçekten değerli olan rüyalar çıkıyor, onları düzenleyip ( aslında Türkçe’ye çevirip ) yayınlıyor, cevaplıyoruz. Bu durum bizi gerçekten üzüyor. İşin daha da üzücü yanı mesajında Öğretmen olduğunu, Lise veya üniversite mezunu olduğunu yazanlarda dahi bunlarla karşılaşmamız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir