Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Patronun Kız Kardeşini Görmek

Rüyada patronun kız kardeşini görmek neye delalettir?

Rüyamda bir iş yerindeyim ama yeni bir yer fakat içinde çalışanlar daha önce yurt dışına çıkmadan önce çalıştığım arkadaşlarım, patronum ve kuzenim. Patronun kız kardeşi bana “patron seni bekliyor” diyor “işe başlaman için git konuş” diyor, ben bir şey söyleyemiyorum. Bana bir uçak bileti veriyorlar. Üzerinde Rusça “nice” diye bir yer yazıyor, düşünüyorum aklıma Fransa’da bir yer geliyor. Arkadaşlar hepsi kendi aralarında konuşuyorlar sohbet ediyorlar, eski patronum odasında iş ile ilgili konuşuyor ve odalar camlı olduğu için kimin ne yaptığını görebiliyorum. Acaba tabiri nedir.

İlişki durumum karışık. Ruh halim; evliyim ama 2 yıl önce tanıştığım bir bayan var, eşim dahil herkes bu durumu biliyor. 1 yıl önce onun olduğu ülkeden işsizlikten dolayı geri döndüm. Türkiye’de işe başladım. Hem çocuklarıma hem sevdiğim kadına hemde babama maddi destek oluyorum. Fakat bunları yaparken maddi olarak çok zor duruma düştüm. Bu dar boğazdan çıkmaya çalışan bir durumdayım. Eşim ile aramızda bir şey kalmadı, sevdiğim kadın ile de maddi dar boğazdan dolayı sıkıntılarımız var. Yorumunuz için teşekkür ederim. 36, Erkek, evli ama karışık, mühendis.

Rüyada patronun kız kardeşini görmek yorumu

Değerli arkadaşım, görmüş olduğun rüya, rüyanın bilimsel tanımına çok uyuyor yani “rüyalar, kişinin gerçek hayatında yaşadıklarının ve ruh halinin uykudaki yansımasıdır” açıklaması.

Rüyada patron ve patronla ilgili her şey iş yaşamındaki kaygı, korku veya sorunlara yorulur. Lütfen inceleyiniz rüyada patron görmek rüya analizi sayfası. Burada patronun kız kardeşi sadece bir simgedir ve çalışma yaşamınızdaki sorunların çeşitliliğine işaret etmektedir; sanki birden fazla sıkıntı var gibi görünüyor.

Uçak bileti görmek rüya sahibinin içindeki yeni yerler görmek, yeni kültürler tanımak ya da güzel bir tatil yapmak arzusunun doruğa yükseldiğini işaret eder. Biletin üzerinde “nice” yazması ise iş yaşamınızda bir hareketliliğe belki de bir iş seyahatine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir