Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pavyon Görmek

Rüyada pavyona gitmek ne demektir?

Rüyamda bir pavyona gitmişim, sonra yanımda bir genç kadınla pavyondan çıkıyorum ve bir yokuştan yukarı ilerliyorum, elimde asa var ona tutunarak çıkıyorum. Yokuştan temiz sular akıyor. Sonra tarihi eserlerle dolu bir bina görüyorum, içinde yaşlı bir amca var. Bu amca her türlü kitabı okuyan çok bilge bir kişi. Bu amcanın karısı her gün ona yemek getiriyor.Yaşlı amcanın yanına genç kız giriyor. Amcayı ikna ederek çarşıya indirip ona yeni elbiseler aldırıyor.

İnsanlar konuşuyor bunları, genç kız amcayı tarihi eserleri kaçakçılara satmaya ikna etmeye çalışıyor ama ben ikna edip eserleri devlete verdiriyorum. Amcayı da bir kütüphaneye ödül olarak yerleştiriyorlar. Osmanlıca bildiği için çok yarar sağlıyor ve çok mutlu oluyor. Çünkü istediği kadar kitap okuyor. Sonra ben okula yetişmeye çalışıyorum. Başıma sarı bir peruk takmışım sırtımda ağır bir çanta var. Bu şekilde sabah namazı kılmaya çalışıyorum ama çanta ağırlık yapıyor. Sonra okula gidiyorum meğer çok erken gitmişim, bekliyorum bayram varmış o gün, herkes eğleniyor mutlu, halk oyunları ekibi var çeşit çeşit.

Rüyada pavyon görmek yorumu

Samet selam, rüyada pavyon görmek hayatınızda sosyalleşme ve aidiyet duyguları temsil eder. Pavyona gitmek, pavyona gittiğini görmek, pavyonda eğlenme, pavyonda eğlendiğini görmek yaşam tarzınıza bir yorum olabilir, belki biraz durulmak, sakin yaşamanız gerektiğini işaret edebilir gerekir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar gerçek yaşamında ciddi bazı değişiklikler meydana geleceğini ve daha faydalı işler yapmaya başlayacağını anlatmaktadır.

Rüyada pavyonda çalışmak, pavyonda çalıştığını görmek, pavyona düşmek, pavyona düştüğünü görmek bir mali kriz veya bir gönül ilişkisine son verme anlamına gelir.

“Rüyada Pavyon Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir