Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Pazar Görmek

Rüyada pazar görmek neye işarettir?

Rüyada pazar görmekBen rüyamda kendimi en yakın iki arkadaşımla Kızılay’daki (Kızılay’ı çok iyi bilmeme rağmen daha önce hiç görmediğim) bir kafede oturuyorduk. Bu en yakın iki arkadaşımın biri erkek biri de kız. Bu erkek olan arkadaşımın (kendisinden hoşlanmaktayım) rüyamda beni öptüğünü gördüm. Bunun üzerine kafeden çıktım ve yürümeye başladım.

Daha sonrasında (yine belirttiğim gibi Kızılay’ı çok iyi bilmeme rağmen) kaybolduğumu fark ettim ve orada bir harita gördüm. Haritaya baktım fakat haritada kafenin bulunduğu yeri bulamadım. Haritaya bakarken annemin “Hadi daha ne oyalanıyorsun?” demesi ile etrafıma baktım ve annem ile evimizin oradaki pazarda olduğumuzu gördüm. Annem pazar esnafından orada bulunan bir bayan satıcının standındaki pembe bir poşeti göstererek “bak Buse rengi ne güzel değil mi?” diye bana sordu. Bende geçiştirerek “Hıı, evet.” dedim. Bayan satıcı anneme “İstiyorsanız bir tane vereyim.” dedi. Annem de teşekkür ederek aldı. Bayan satıcı orada bulunan bir danteli göstererek “İstiyorsanız bundan da vereyim.” dedi. Annemde dantelleri çok sevdiği için “Bir tane alayım ondan da canım.” dedi. Bayan satıcı danteli verirken kimsenin bundan almadığını söylüyordu. Annem danteli aldı ve kaç kuruş olduğunu sordu. Kadın da 58 kuruş olduğunu söyledi ve uyandım.

Rüyada pazar görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada pazar görmek dünya işleri ile uğraşmaya işarettir. Rüyayı gören kişinin hayatın maddi yönüyle  fazla meşgul olduğunu belki de maddi sorunlar içinde olduğunu simgeler. Pazar yerinde dolaştığını görmek, pazar yeri görülmesi yeni arayışlar içinde olduğunuza işarettir. Pazara gitmek veya pazara gittiğini görmek reel yaşamda henüz karşılanmamış kimi ihtiyaçlarınız olduğunu ve bunları yakında karşılayıp, rahata ereceğinizi simgeler. Pazarda alış veriş yapmak, ya da pazarda alışveriş yaptığını görmek dünya işlerine fazla önem verip, manevi açıdan zayıflık içinde olduğunuzu temsil eder.

Rüyada odun pazarı görmek dolandırıcı insanların etrafınızda olduğuna işarettir. Hayvan pazarı görmek gitmek istediğiniz yere hazırlık yapmaya yorumlanır. Tavuk pazarı görmek hayırlı bir iş ile uğraştığınıza yorumlanır. Kumaş pazarı görmek İtibarının dahada artacağına işarettir. Koyun pazarı görmek Büyük insanlarla bir arada olmaya yorumlanır.

“Rüyada Pazar Görmek” için 2 yanıt

Pazar yerinde beyaz tül görmek
Merhaba. Rüyamda geniş bir pazarda olduğumu gördüm. Baktığımda pazarın içinde bembeyaz asılı tüller vardı.
Yorumunuz için teşekkürler.

Rüyada pazar görmek Dünya işleri ile uğraşmaya işarettir.
Rüyada tül perde görmek, perde tülü ise içinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulup, rahatlayacağınızı gösterir. Özellikle beyaz tül hafiflemenin, rahatlamanın müjdesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir