Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Pazar Yeri Görmek

Rüyada pazar yeri görmek neye delalettir?

Erkek arkadaşımdan 8 aydır ayrıyım, kendisinin sağlık problemleri de oldu. Dün gece rüyamda pazar yeri gibi bir alanda yürüdüğümü gördüm, tesadüfen rastlıyoruz, o benim onu bulmak için geldiğimi düşünüp bana bağırıyor, sessizce uzaklaşmaya çalışıyorum, ismimi yüksek sesle haykırıyor, sonra geri dönüp ben onu aramaya başlıyorum.

Annesi yanında değilse ona kalabileceğimi söylemek istiyorum, sonra onu bir yatakta hasta yatarken gördüm, bedeninin alt kısmı çıplak, organının kafası balon gibi şişmiş kıvranıyor. Karşıdan bakıyorum, ağrılarının geçmesi için ovmamı istiyor, ben yine ona annesi yanındaysa yapamayacağımı söylüyorum. Yanında bir erkek var ufak tefek, o ovalıyor ama ağrıları geçmiyor. Korku içinde uyandım, içimde bir sıkıntı oluştu, tabir ederseniz sevinirim.

Rüyada pazar yeri görmek neye yorulur?

Rüyada pazar yeri görmek, semt pazarı, mahalle pazarı gerçek yaşamda sizin veya ailenizin karşılanmamış ihtiyaçlarınız olduğunu ve bu ihtiyaçları hangi sıra ve şekilde karşılayacağınızı planladığınızı simgeler.

Rüyada eski sevgili ile karşılaşmak, eski sevgiliyle karşılaştığını görmek Karşı cins ile tanışmak, iletişim konularında problemler yaşadığınızı ya da şu anki ilişkinizde kimi sorunlar yaşadığınızı simgeler.

Eski sevgiliyi hasta görmek, onun zor bir dönem geçirdiğini ancak atlatıp normal yaşamına devam edeceğini temsil eder.

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir