Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pazara Gitmek

Rüyada pazara gitmek neye delalet eder?

Ben evli bir bayanım ve ev hanımıyım, bu aralar sıkıntılarım çok, küçük oğlumun rahatsızlığı nedeniyle var sıkıntılarım. Ben rüyamda pazara gidiyorum, pazar yerinde bir kadın karşıdaki iki adamın evime misafir olarak geleceklerini ve bu adamların aslında iyi niyetli değil de kötü niyetli adamlar olduğunu ve dikkat etmem gerektiğini söyledi. Ben bunun üzerine rüyamda tanıdığım bir hocayı aradım, bu rüyanın anlamını bulamadım, acaba bana yardımcı olur musunuz?

Rüyada pazara gitmek nasıl yorumlanır?

Sümbül merhaba, rüyada pazar görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada pazara gitmek veya pazara gittiğini görmek rüyayı gören kişinin reel hayatında henüz karşılanmamış bazı ihtiyaçları olduğunu gösterir ve yakında bunları karşılayıp, rahata ereceğine işaret eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise rahata erene kadar ve daha sonrasında rahatının kaçmaması için çevrenizdeki insanlara dikkat etmek, size zararı dokunabilecek kişilerden uzak durmak, özellikle de arkadaş, komşu veya dost seçiminde çok daha dikkatli olmak gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir