Rüyada Pazarda Alışveriş Ettiğini Görmek

Rüyada pazarda alışveriş ettiğini görmek ne demektir?

Ben nişanlı bir kızım. Rüyamda pazara gitmisim ve evim için alis veris yapiyorum, aldigim esya catal, bıçak, kasik. Esyalarin yarisi gümüs renginde ve saglamlar ve yarisida kenarlari altın icide gümüs renginde ama saglam degiller kirilacak durumdalar. 6 adet camli su bardagi almisim. Bu bardaklar kartona sigmadiklari için kartonun üzeri koymuslar ve bende onları o şekilde kirilmadan eve getirdim. Eve gelince annem pastırma almis ve bir parça alip yedim ama tadi çok kötüydü pastirmaya benzemiyordu. Bunun manası neye işaret eder?

Rüya Konusu:  alis veris, catal, bıçak, kasik, su bardagi, pastırma yemek

Rüyada pazarda alışveriş ettiğini görmek neye yorulur?

Rüyada pazar görmek dünya işleri ile uğraşmaya işarettir. Rüyada pazar yerinde dolaştığını görmek yeni arayışlar içinde olduğunuza işarettir. Rüyada alışveriş yapmak aynı zamanda yeni eşyalar alıp bu alışverişten zevk alacağınızı eksiklerinizi gidereceğine işarettir.

Rüyada pastırma yediğini görmek makbul sayılmaz ve işlerin zorluğu ve bu nedenle faaliyetlerin ertelenmesine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada alışveriş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir