Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Pazarda Alışveriş Ettiğini Görmek

Rüyada pazarda alışveriş ettiğini görmek ne demektir?

Ben nişanlı bir kızım. Rüyamda pazara gitmisim ve evim için alis veris yapiyorum, aldigim esya catal, bıçak, kasik. Esyalarin yarisi gümüs renginde ve saglamlar ve yarisida kenarlari altın icide gümüs renginde ama saglam degiller kirilacak durumdalar. 6 adet camli su bardagi almisim. Bu bardaklar kartona sigmadiklari için kartonun üzeri koymuslar ve bende onları o şekilde kirilmadan eve getirdim. Eve gelince annem pastırma almis ve bir parça alip yedim ama tadi çok kötüydü pastirmaya benzemiyordu. Bunun manası neye işaret eder?

Rüya Konusu:  alis veris, catal, bıçak, kasik, su bardagi, pastırma yemek

Rüyada pazarda alışveriş ettiğini görmek neye yorulur?

Rüyada pazar görmek dünya işleri ile uğraşmaya işarettir. Rüyada pazar yerinde dolaştığını görmek yeni arayışlar içinde olduğunuza işarettir. Rüyada alışveriş yapmak aynı zamanda yeni eşyalar alıp bu alışverişten zevk alacağınızı eksiklerinizi gidereceğine işarettir.

Rüyada pastırma yediğini görmek makbul sayılmaz ve işlerin zorluğu ve bu nedenle faaliyetlerin ertelenmesine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada alışveriş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Pazarda Alışveriş Ettiğini Görmek” için 2 yanıt

Sn.yetkililer öncelikle merhabalar, dün gece rüyamda eşimle birlikte pazara alış verişe gidiyoruz, alış verişe kocaman bir kalıp beyaz peynir sebze meyve vs alıyorum, zeytin yağı alıyorum çok orijinal bir cam şişe şişenin alt kısmı ve üst kısmı bembeyaz, orta kısmı altın sarısı pas parlak, bu ne anlama gelir lütfen acil cevabınızı bekliyorum. Saygılarımla
1950 doğumluyum evliyim, dört çocuğum var, uzun zamandan beri sefillik çekiyoruz ailecek, zaman geliyor bir ekmek alacak paramız dahi olmuyor, aylar var evimize et kıyma girmeyeli. Bazen isyan edesim geliyor sonra birden bir toparlanıyorum elhamdülüllah diyorum bizden daha kötü durumda olan var diyerek kendimi avutuyorum, sıkıntılı zamanlarında eş dost akraba kardeş mefhumu ortadan kalkıyor herkes senden fazla ağlaşıyor ama lükslerinden de geri kalmıyorlar.

Ünal merhaba, Öncelikle söylemeliyim ki gördüğünüz rüya hayırlara işaret olup, dünya işleriyle alakalı konularda hayırlı gelişmeler yaşayacağınızı ifade etmektedir. Rüyada peynir aldığını görmek ailenizin rızkında bir artış, bereket olacağını simgeler. Rüyada sebze almak manevi bakımdan zenginleşmeye işarettir. Meyve almak ise sağlık ve sıhhat delaletidir.
Rüyanızın en ilgi çeken kısmı zeytinyağı almanız ve onun enteresan şişesidir. Rüyada zeytinyağı görmek sağlık ve sıhhati işaret eder. rızk ve helal mal, onunla yağlanan kimse için de şifadır. Rüyada zeytinyağı almak ilim, bereket ve hidayet, batini nur ve helal rızktır. Şişenin alışılmışın dışında güzel olması ve diğer özellikleri bu konularda çok güzel bir gelişmenin müjdesi olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir