Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Peçe Görmek

Rüyada Peçeli İnsan Görmek Neye İşarettir

Rüyamda eski sevgilimle el ele tutuşarak bir eve girdik, ev karanlıktı ve evde suratları kara peçeyle kaplı insanlar vardı, iki el silah atıldı eski sevgilimin kalbinin üzerine geldi, kalbi kanamaya başladı aşkım diye bağırdım.

Rüyada Peçe Görmek Tabiri

Merve selam, görmüş olduğun rüyanın ana teması aslında eski sevgilini görmek olup bu konuda çok detaylı açıklama rüyada eski sevgili sayfasında anlatılmıştır, lütfen inceleyin.

Rüyada peçe görmek rüyayı gören kişinin bir iç çatışma yaşadığını ve bu yüzden bazı şeyler başlayamadığını veya o konuda bir adım atamadığını temsil eder. Rüyada peçe takmış birini görmek rüya sahibinin dostlarından veya arkadaşlarından umduğu desteği ve yardımı bulamadığını temsil eder ya da çevresindeki bazı kişilerin kendisinden bir şeyleri gizlediklerini ifade eder. Gerçek hayatında kullanmadığı halde rüyasında peçe taktığını görmek kişinin kendini anlatmak, duygu ve düşünlerini doğru ve tam olarak ifade edemediğini belirtir ve bu yüzden yapması gereken bir şeyleri yapamadığını, sorumluluklarını yerine getiremediğini gösterir.

Rüyanın sonunda atılan silah büyük ihtimalle eski sevgilinin sana olan ilgisizliğini temsil ederken silahın onun kalbine isabet etmesi ise eğer ona karşı öfke, kin veya bedduanız varsa onları terk etmeniz konusunu işaret eder.

“Rüyada Peçe Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir