Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ped Görmek

Rüyada ped görmek neye işarettir?

Eve hırsız girmişti ama hiç hırsız havasında değillerdi.Bir yandan eşimle muhabbet ediyorlardı bir yandan çaktırmadan dolapları ve oradaki eşyaları kontrol ediyorlardı. Ben niyetlerini anlayınca hızla evden çıkıp “hırsız var” diye bağırarak aşağıya doğru indim. Binamız aile apartmanı olmasına rağmen ben yakınlarımızın değilde en alttaki kiracının kapısına gidiyorum, o arada koşarken kullanmış olduğun pedin külodumdan düştüğünü fark ediyorum, yerde kanlı ped görünce çok utanıyorum “eyvah, bir gören oldu mu acaba” diyerek heme kanlı pedi kapıp saklıyorum. Kiracının kapısını çalıp “acilen lavaboya gitmek istiyorum” diyorum “sonra anlatırım” deyip giriyorum. Ellerimi yıkıyorum ama bakıyorum suyun gideri açık her şey gözüküyor çaktırmadan temizlemeye çalışıyorum.

Rüyada ped görmek yorumu

Rüyada ped görmek sıkıntı veya yorgunluk simgesidir, rüyayı görenin büyük bir rahatlama ihtiyacı çektiğine yorumlanır. Daha çok rüyada gelişen olaylara göre daha detaylı analizi yapılır. Rüyada ped kullanmak veya değiştirmek şu anda büyük sorunlarla karşı karşıya olduğunuzu hatta bazı anlarda bu sıkıntılarla baş edemeyeceğinizi düşündüğünüzü fakat durumun hiçte sandığınız kadar vahim olmayıp her şeyin bir çaresi, her gecenin bir sabahı olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğini anlatır. Rüyada kanlı ped görülmesi dertlerin bitişini haber verir.

Rüyada ped almak reel hayatta kişinin karşısına çıkan engelleri aşmak için hazırlıklı olduğunu, kendini iyi tanıdığını, güçlü ve zayıf yanlarının farkında olup, gelişecek herhangi bir olumsuz durumu kolayca çözeceğini temsil eder. Rüyada birine ped vermek rüyanızda birine ped verdiğini görürseniz bu gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınız ile alakalı açıklanır ve o kişiye yapacağınız bir yardım ya da vereceğiniz destekle onun dertlerinden kurtulacağını ve birine yardım etmenin hazzını yaşayacağınızı anlatır.

“Rüyada Ped Görmek” için bir yanıt

Arabada kadın pedi görmek
Selamun aleykum, sevdigim adam beni rüyada bankaya birakmak istiyor ama önce sanki bir evde insanlarin yanindaydik. Ben “ama mutlaka dualar okumam gerekir” diyorum ve fatiha,ihlas felak, nas belki etehiyattü da olabilir okuyorum. Sonra eski bir kirmizi arabanin önündeyiz. Bu arabayi onunla ilgili baska bir rüyada 3 sene evelde görmüstüm. Aslinda öyle bir araba kullanmııyor. Yani sanki arabada bayağı bir seyler vardi karisikti. Alis veris mi desem ama camin önünde pakette bir kac tane kadin pedleri yani adet bezi vardi. Ben de düsünüyorum “ayip bunlar camin önünde ne isi var”. Ve kendisi de 2 hafta sonra 3 haftaligina Türkiye’ye gidecekmis öyle bir sey diyor sanki. Derken uyandim.
Yani benim eşim vefat etti. Bu kisiyi 7 senedir taniyorum ama bir türlü acik acik konusamiyoruz. Onun tarafindan da benim tarafimdan da yabancilarda kiskanan engel koyan cok. Onun cocuklari var benimde sanki bunu da engel görüyor. Oda yillar oluyor ayrildi. Ama bi alman bayan onu rahat birakmiyor onunla cocuklari var. Beni duydugunda bir cocuk daha basina sardi. Türkden bir kizi var. Benimde büyük oglum var. Yani onlar birbirilerine bakarlar diye de baya korkusu var. Yaklasmak istemiyor. Ama hep rüyada görüyorum, yakinlik gösteriyor ama gelemiyor, bir seyler birileri engel oluyor gercek hayatta. Simdiden tesekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir