Rüyada Ped Görmek

Rüyada ped görmek neye işarettir?

Eve hırsız girmişti ama hiç hırsız havasında değillerdi.Bir yandan eşimle muhabbet ediyorlardı bir yandan çaktırmadan dolapları ve oradaki eşyaları kontrol ediyorlardı. Ben niyetlerini anlayınca hızla evden çıkıp “hırsız var” diye bağırarak aşağıya doğru indim. Binamız aile apartmanı olmasına rağmen ben yakınlarımızın değilde en alttaki kiracının kapısına gidiyorum, o arada koşarken kullanmış olduğun pedin külodumdan düştüğünü fark ediyorum, yerde kanlı ped görünce çok utanıyorum “eyvah, bir gören oldu mu acaba” diyerek heme kanlı pedi kapıp saklıyorum. Kiracının kapısını çalıp “acilen lavaboya gitmek istiyorum” diyorum “sonra anlatırım” deyip giriyorum. Ellerimi yıkıyorum ama bakıyorum suyun gideri açık her şey gözüküyor çaktırmadan temizlemeye çalışıyorum.

Rüyada ped görmek yorumu

Rüyada ped görmek sıkıntı veya yorgunluk simgesidir, rüyayı görenin büyük bir rahatlama ihtiyacı çektiğine yorumlanır. Daha çok rüyada gelişen olaylara göre daha detaylı analizi yapılır. Rüyada ped kullanmak veya değiştirmek şu anda büyük sorunlarla karşı karşıya olduğunuzu hatta bazı anlarda bu sıkıntılarla baş edemeyeceğinizi düşündüğünüzü fakat durumun hiçte sandığınız kadar vahim olmayıp her şeyin bir çaresi, her gecenin bir sabahı olduğunu akıldan çıkarmamak gerektiğini anlatır. Rüyada kanlı ped görülmesi dertlerin bitişini haber verir.

Rüyada ped almak reel hayatta kişinin karşısına çıkan engelleri aşmak için hazırlıklı olduğunu, kendini iyi tanıdığını, güçlü ve zayıf yanlarının farkında olup, gelişecek herhangi bir olumsuz durumu kolayca çözeceğini temsil eder. Rüyada birine ped vermek rüyanızda birine ped verdiğini görürseniz bu gördüğünüz kişiyle olan yakınlığınız ile alakalı açıklanır ve o kişiye yapacağınız bir yardım ya da vereceğiniz destekle onun dertlerinden kurtulacağını ve birine yardım etmenin hazzını yaşayacağınızı anlatır.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir