Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pegasus Görmek

Rüyada pegasus görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda gökyüzünden ışıkla beraber bir beyaz kanatlı at üzerinde aşağıya doğru inen bir kız gördüm. İlk başta evimizin kapısının önüne indi, daha sonra balkona geldi, camdan elini uzattı ve orada kardeşim oturuyordu, ona zarar vermesin diye koşup o kızın elini tuttum ve tutar tutmaz kızla göz göze geldim ve hemen elini bıraktım.

O beni götürmeye geldiğini söyledi, bense gitmek istemediğimi söyledim. Bana elini tutanın ben olduğum için mecburen gelmemi söyledi, çok korktum bu rüyayı ölümle yorumlandırdım. Siz ne dersiniz?

Rüyada pegasus, kanatlı at görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada pegasus görmekRüyada pegasus görmek yani mitolojideki kanatlı at görmek yaşamınıza renk getirecek, sizi heyecanlandıracak ilham verici bir şeyi işaret eder. Rüyanızdaki o kızla aranızda geçen konuşma ise, gerçek yaşamınızda hayatınıza renk getirecek güzel bir teklifi geri çevirdiğinizi ya da bir fırsatı kaçırdığınızı simgelemektedir.

Rüyada kanatlı ata binmek, uçan atla gittiğini görmek çok hoş bir rüya olup, görene büyük bir huzur verir ve yaşamına renk getirecek, sizi heyecanlandıracak ilham verici bir gelişmeyi işaret eder.

Pegasus nedir: Yunan mitolojisi’nde geçen kanatlı at. Deniz tanrısı Poseidon ile yılan saçlı Gorgon Medusa’nın oğlu ve dev Chrysaor’un kardeşi olduğuna inanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir