Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Pekmez Görmek

Rüyada pekmez görmek neye delalet eder?

Rüyamda aktar gibi bir yerdeyim, pekmez almak istiyorum. Pekmez ararken iki melek gördüm. İnsan şeklinde erkek olarak iki melek gördüm. Bana pekmez verdiler. Allah tarafından gönderilmiş. Sonra onlarla konuştum. Onlara size sarılabilir miyim diye sordum. Onlarda onayladılar. Onlara sarıldım ve sonra oradan çıktım. 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada pekmez görmek yorumu

Kadife selam, bu olağanüstü güzel rüyayı paylaştığının için teşekkürler. Rüyada pekmez görmek sıkıntıların bitmesine, durumun iyiye gideceğine işaret eder.

Melekler hakkında detaylı bilgiyi rüyada melek görmek sayfasında bulabilirsin. Orada açıklandığı gibi rüyadaki melekler iyiliği, saflığı, korumayı, kutsallığı, rahatlığı ve teselli bulmak manalarını simgelerken “meleklerin size vermeye çalıştığı mesaja dikkat edin”. demektedir. Sizin rüyanızda melekler sana pekmez veriyorlar ve bunun Allah tarafından gönderildiğini söylüyorlar. Zaten böyle bir rüya yoruma gerek bırakmayacak şekilde ilahi anlam taşımakta ve sıkıntılarının son bulacağını temsil etmektedir.

Pekmez hakkında ilave açıklamalar:

Pekmez yemek, pekmez içmek, sağlık sıhhatli olmak ve çok para kazanmaya işarettir. Üzüm pekmezi, dut pekmezi gibi tüm pekmez türlerinin mesajı aynıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir