Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Pelerin Görmek

Rüyada pelerin görmek neye işaret eder?

Evin arka bahçesine bakan yatak odamız var, ben oradan dışarıya baktım kapkara bir duman, dumanın içinde simsiyah sadece yüzü gözüken çarşaflı, pelerinli bir adam. Adam bana kötü kötü bakıyor birden pelerinini öne doğru savuruyor ortalık kızıl alevler alıyor sonra salavat getirerek uyandım. red rose, 16, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Rüyada pelerin görmek neye yorulur?

Görmüş olduğun rüya reel hayatında bir takım şeyleri kabul etmediğini, reddettiğini yada onlarla yüzleşmek, karşı karşıya gelmek istemediğini ifade ederken bu durumda rahatsızlık duyduğunu ifade etmektedir.

Rüyada pelerin görmek kendinizi güvende ve rahat hissetme ihtiyacınıza işaret eder. Yeni pelerin kimi şeyleri gizlemek istediğinizi de göstermektedir. Eğer eski püskü bir pelerin gördüyseniz bu bir arkadaşınızdan veya sevgilinizden ayrılacağınızı anlatır. Rüyada pelerin giymek, Rüyada pelerin giydiğini görmek kendinizi duygusal incinmelerden korumaya çalıştığınızı gösterir. Ayrıca bir şeyleri örtmek gizlemek istediğinize de işaret eder.

“Rüyada Pelerin Görmek” için 3 yanıt

Ben rüyamda karanlık bahçeli bir evdeyim. Çocuklar evde ben dışardan eşimle beraber eve giriyorum kapıyı kapattım o anda duman halinde çok uzun ve geniş simsiyah giyinmiş pelerinli bir adam görüyorum evin boyunda. Ben o anda çocuklarımın üzerine eğilip kelime-i şehadet getiriyorum. Yüksek sesle bağıra bağıra söylüyorum. Kurtuldun gibi bir şeyler söyleyip kızıp gidiyor. Bu rüyanın yorumlarsanız sevinirim saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir