Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Pembe Battaniye Görmek

Rüyada Pembe Battaniye Neye İşaret Eder?

Rüyamda parkta otururken kaybolmuş pembe battaniye ile sarılmış bir kız bebek buldum ve bebeği evime getiriyorum. Eve geldiğimde pembe battaniye içinde konulmuş bir miktar para buluyorum. Paraya çok ihtiyacım olmasına rağmen o paraya dokunmuyorum. Bulduğum bebek bir gece benimle kalıyor, bebeğe bakıyorum, altını değiştirip, süt veriyorum.

Ertesi gün akşama doğru artık bebeğin ailesini bulmam gerektiğini düşünüp annem ve babamla karakola gitmek için yola çıkıyoruz ve bebeğin battaniyesinde cüzdan içinde bulduğum parayı da polislere teslim ediyorum ve “bu para pembe battaniyenin içinden çıktı” diyorum ve bu paraya da aslında o an benim çok ihtiyacım varmış. Daha sonra bebeği sanırım babam teslim ediyor, cüzdanda onunla gidiyor ama hiç üzülmüyorum sanki bebeğin benden daha çok paraya ihtiyacı var gibi düşünüyorum. 25 yaşında atama bekleyen bayanım.

Rüyada Pembe Battaniye Görmek Tabiri

Sema merhaba, bu çok hoş rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Gördüğün rüya oldukça derin anlam taşımaktadır. Rüyanın ana teması bebek bulmak olup, rüyada bebek bulmak rüyayı gören kişinin yeteneklerini tam olarak kullanamadığını temsil ederken aynı zamanda kişinin kendine daha fazla saygı göstermesini ve sağlığına daha çok dikkat etmesi gerektiğini ifade eder. Bu konuda geniş açıklama bebek rüya tabiri sayfasında incelenebilir. Rüyadaki diğer unsurları incelemek gerekirse;

Rüyada park görmek kişinin yorgunluk yaşadığını, dinlenme ihtiyacı olduğunu gösterir, belki de bir süre bulunduğu ortamdan uzaklaşıp, dinlenmenin kendine iyi geleceğine delalet eder. Rüyada parkta oturduğunu görmek ise kişinin sonuçlanması beklediği bir işin yakında neticeleneceğine ifade ederken aynı zamanda rahata kavuşacağını anlatır.

Rüyada battaniye görmek sıcaklık, sevgi, güvenlik ve koruma duygularını ifade eder. Battaniyenin renginin pembe olması ise bu duygulara kavuşmak için kişinin ayaklarını yere sağlam basması, fazla hayale kapılmaması gerektiğini hatırlatır. Rüyada para bulmak gerçek yaşamda kişinin sevgi eksikliği yaşadığını ifade ederken öte yandan da içinde gerçekleşmesi umutsuz gibi görünen bir ilişkinin düşündüğünün aksine gerçekleşme ihtimalinin yüksek olduğunu belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir