Kategoriler
Renkler

Rüyada Pembe Mavi Terlik Görmek

Rüyada pembe mavi terlik görmek ne demektir?

Rüyamda 4 arkadaşımla carsida aksam dolasiyoruz, lambalarla ortalik aydinlik, insanlar var, sonra tramvay geliyor, arkadaşımın biri tramvaya kosuyor. O degil diyorum, diğer taraftakine bin, ondan sonra oda yanlış diyorum, yine eskisine bin, oda dogrusunu buluyor, biniyor, bir diğer arkadaşımla tam bende binecekken pembe terlikler var ayagimda, tarmvayin kapilari kapaniyor, terligimin teki tramvayin içinde kaliyor.

Diger arkadaşımla oturuyoruz durakta, orada mavi terlikler var ve bende tek pembe terligi cikarip mavilerini giyiyorum o arkasimin elindede elma var yiyor öyle bekliyoruz. Rüya unsurları : akşam dolaşmak, çarşıda dolaşmak, tramvay, pembe terlikler, mavi terlikler, elma yemek. 05 Şubat 2010, 17:10

Rüyada pembe mavi terlik görmek neye yorulur?

Rüyanız yaşamınızdaki uyum, ahenk, düzen durumunu ifade etmekte. İş yaşamınızda veya özel hayatınızda uyumlu bir çizgide gitmek istediğinizi ancak bunu kimi nedenlerle sağlayamadığını anlatmaktadır. Rüyada terlik görmek sayfası ilginizi çekebilir, lütfen inceleyin.

“Rüyada Pembe Mavi Terlik Görmek” için 2 yanıt

İyi günler. Aslında rüyamı yazmayacaktım. Ancak iki gün üst üstte görünce yazma gereği duydum. Rüyamda ben bir evdeyim. Kimin evi olduğunu bilmiyorum. Kapıyı açtım. Karşımda eski sevgilim ve karısı olduğunu söyledikleri bi kız vardı. Normalde biriyle nişanlı. Rüyamda da başka biriyle evliydi. Bir tane kız çocuğu vardı yanlarında. Onların kızıydı. Benim de yanımda erkek çocuğu vardı. Çocuklar iki üç yaşlarındaydı. Çocuk benimdi. Ancak rüyam da normalde de bekarım. Eski sevgilimin suratı asıktı. Mutsuzdu. Karısı Iyi birine benziyordu. Güler yüzlüydü. Ben kendi çocuğuma onların kızına kardeş demesini söyledim. Ancak karısı itiraz etti buna. Ve bana bir çift mor, yeni, tüylü, ev terliği verdi. Allah aşkına bunu sakla dedi. Aldım bende. Rüyam bu kadar. Daha önce kendi nişanlısıyla evli olduğunu ve mutsuz göründüğünü yazmıştım size. Üst üstte görünce bi mesaj içeriyor olabilir diye yazdım. Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Fatmagül merhaba, haklısınız aynı rüyayı arka arkaya yeniden görmek o rüyanın önemli bir mesaj vermek istediğini ya da rüyayı gören kişinin mesajı anlamadığını gösterir. Gördüğünüz rüyalar gerçek hayatta içinizde güçlü bir evlenmek, kendi yuvanı kurmak arzusu taşıdığınızı işaret ederken bunun için eski sevgiliniz hakkında yaşadığınız iç hesaplaşmayı tamamlamak ve onun sonucuna göre davranmak gerektiğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir