Kategoriler
Renkler

Rüyada Pembe Renk Görmek

Rüyada pembe renk neye işaret eder?

Dün gece rüyamda saçlarımın pembe renk boyanmış olduğunu gördüm, normalde saçların siyahtır, rüyada böyle görünce şok oldum, acaba bu ne demektir? Tuğçe.

Rüyada pembe renk görmek nasıl yorumlanır?

Tuğçe merhaba, rüyanız yaşamınızda uçuk diye tabir edilebilecek derecede kimi yenilikler istediğinizi işaret etmektedir.

Rüyada pembe renk görmek gerçekleşmeyecek, boş hayallerin peşinde zaman kaybetmemek gerektiğini ifade eder. Pembe aynı zamanda arkadaşlık, bir arada olma, hassasiyet ve sevgi işaret eder. Rüyada pembe renk aynı zamanda karşı cinsle ilişkilerde ilginç gelişmeler haber verir. Uyum, neşe, şirinliğin ve sevginin simgesidir. İnsanı rahat hissettiren ve dinlendiren bir renktir. Bu yüzden kimi büyük mağazalar müşterileri kendilerini rahat hissetsinler diye satış elemanlarına pembe kıyafet giydirirler. Pembe aynı zamanda çocuk rengidir, çocukluğunuzu veya çocuk duydularınızı ifade eder

“Rüyada Pembe Renk Görmek” için 2 yanıt

Merhabalar, benim rüyam ise şöyle:
(Benim gerçek yaşamda hoşlandığım bir çocuk var aynı okuldayız fakat tanışmıyoruz.) Onu ben rüyamda gördüm, bir yerde O, onun arkadaşı, ben ve bir büyüğümüz denk gelmişiz konuşuyoruz. Ben daha çok onun arkadaşıyla konuşuyorum (bayan). Daha sonra çantamda bir şey aramaya koyuluyorum daha sonra çok güzel bir pembe tonunda yuvarlak sakız buluyorum. İlk önce büyüğümüze ikram ediyorum almıyor, sonra onun arkadaşına ikram ediyorum almıyor, en son ona ikram ediyorum ve alıyor ama çiğnediğimi hatırlamıyorum. Bu kısımda uyanıyorum. Neye yormalıyım bunu? Pembe’nin araştırdığım kadarıyla çok uç anlamları var ya hayal dünyasında yaşıyorsunuz diyor, ya da mutluluk, sevinç, aşk vs. Rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz. Çok teşekkürler.

Gökçen merhaba,
Pembe renk hem gerçekte hem rüyalarda hayalleri simgeler, rüyada görmek ise ayaklarını yere basmak gerektiğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir