Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Pençe Görmek

Rüyada pençe görmek neye delalet eder?

Görmüş olduğum rüyadan çok etkilendim. Rüyamda Afrika’da ki gibi bir büyük orman var, hava güneşli, sağıma ve soluma bakıyorum her tarafta aslan var, aslanlardan korkuyorum.
Bu aslanlar çok aç kaldıkları için şehre inmişler diyorum ve ağaçların arasından çıkan aslanlardan kaçıyorum ve kaçarken kara bitiyor ve masmavi denize kaçıyorum, nasıl olsa aslanlar denize girmezler diyorum, fakat bir aslan denize giriyor ve bana tam ulaşırken aslana denizin içindeki bir ayıyı uzatıyorum ve bununla karnını doyursun bende kaçayım diyorum, tam o sırada aslan pençesini ayıya uzattı ben uyandım. Bu neye işarettir? Rüyada aslandan korkmak neyi gösterir?

Rüyada pençe görmek neye yorumlanır?

Ümran merhaba, gördüğün rüya senin iyiliğinizi istemeyen birilerinden zarar görme endişesi taşıdığını ancak düşman ya da rakiplerin tarafından size karşı kullanmayı düşündükleri gücün bir şekilde dönüp kendilerini vuracağını simgelerken, her zaman dikkatli ve tetikte olmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada pençe görmek korunmasızlık veya düşmanlık duygularını ifade eder. Kendinizi ve çevrenizi koruma ve savunmaya gereksinim duyduğunuzu işaret eder. Söylediğiniz sözlere ve davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Rüyada vahşi hayvan pençesi görmek kuvvete ve parasal bakımdan rahatlığa işarettir.

“Rüyada Pençe Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kedi pençesi görmek
Rüyamda sırtımda bir kedi var, pençelerini geçirmek üzereydi, kız kardeşimden yardım istedim öylece baktı, yardım etmedi ne anlama gelir acaba?

Merhaba rüyamda genç sevimli bir Kaplanla beraberdim pencelerini elimde tutuyor tırnaklarını yavaş yavaş söküyordum cok garip geldi sizce bu ne anlama geliyor olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir