Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pencere Almak

Rüyada pencere aldığını görmek neye işarettir?

Rüyada evimin soyulduğunu gördüm. Şu an yaşadığım evi değil taşındığım evimin. Yalnız pencereden baktığım zaman yeni evimin bahçesini görüyorum. İlk önce evime birilerinin girdiğini ve etrafta bir şeylerin değiştiğini fark ediyorum, “nasıl olur” derken tanımadığım birisine komşumuzun yanında gelmiş eve hırsız girmiş deyince. ona şu pencereden girmiş olabilir diye anlatmaya başlıyorum şurada şu vardı buraya gelmiş diye.

Sonraki gün dışarıdan evime geldiğimde evimin soyulmuş olduğunu, pencerenin tamamen söküldüğünü, bilgisayarlarımın, televizyonların ve değerli eşyaların çalındığını görüyorum ve bu çalan kişinin büyük ihtimal ile benim o gün komşumun yanında gelen kadın olduğunu tahmin ediyorum. Bir doğramacıya pencere sipariş ediyorum ve daha sonra polis evin içinde araştırma yapıyor.

Kimden: Aysun
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 23
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: SOYGUN , PENCERE

Rüyada pencere almak yorumu

Aysun selam. Rüyada evinin soyulduğunu görmeniz, bazı sorunlar yaşadıktan sonra hedeflerinize ulaşacaksınız demektir

Rüyada pencere almak, pencere sipariş etmek, pencere aldığını görmek kimi lüks alışkanlığınız olduğunu, bazen kendinizi maddi açıdan yetersiz hissettiğinizi ifade eder. Pencere hakkında daha detaylı bilgiye rüyada pencere görmek sayfasında ulaşabilirsiniz, lütfen inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir