Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Pencere Görmek

Rüyada pencere görmek neye işarettir?

Rüyada pencere görmek kişinin hayata bakışını gösterir ve hayata nasıl baktığı konusunda mesaj verir, penceredeki eylemle bilikte değerlendirilir. Pencereden bakmak, pencereden dışarı baktığını görmek, sezgi ve farkındalık anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Rüyada penceresiz ev veya penceresi olmayan bir oda görmek rüyayı gören kişinin kendini izole etmeye çalıştığını ancak başaramadığını gösterir, dış bir etkinin kişiyi hala olumsuz etkilemeye devam ettiğini ifade eder.

Rüyada pencere açtığını görmek ne demek?

Rüyada pencere açmak umutlarla dolu, geniş imkanların olacağı parlak bir dönem girmekte olduğunuzu simgeler, hastalık varsa iyileşmek, sıkıntı varsa kurtulmak habercisidir. Pencereyi kapatmak zihninizin derinliklerinde bulunan kimi duygu veya düşüncelerin yüzeye çıkmasını engellediğini simgeler. Bu bir istek ya da arzunun ertelenmesi anlamında gelir. Kapalı pencere görmek bilinç altındaki firar ve terk anlamlarını taşır. Bir şeyi veya birilerini terk etmek, firar etmek, ondan uzaklaşmak düşüncenizi işaret eder.

Rüyada pencereden düşmek nedir?

Rüyada pencereden düşmek bu kimi gizli korkular taşıdığınızı, bir güven sorunu içinde olduğunuzu ya da kaybetme kaygısı yaşadığınızı simgeler. Pencereden düşen birini görmek, birisinin pencereden düşmesi, mantığınız ile duygularınızın söyledikleri arasında isabetli bir denge kurmanız gerektiğini, duygu ve sezgilere fazla güvenmenin size zarar verebileceğini ifade eder.

Rüyada bozuk pencere neye işarettir?

Rüyada bozuk pencere görmek veya pencerenin bozulduğunu görmek, yaşamda olaylara çarpık baktığınızı, olayları hatalı algıladığınızı simgeler. Çevrenizdeki olaylara farklı bir perspektiften bakmanız ve yeniden değerlendirmeniz gerektiğini ifade eder. Kırık pencere görmek, Kırık pencereler, kırılmış pencere veya pencerenin kırıldığını görmek yaşamınızda güvenlik açığı olduğunu veya resmi işlerinizde devletle bir sorun yaşadığınızı simgeler.

Rüyada pencere yıkamak nasıl yorumlanır?

Rüyada pencere yıkamak, pencere silmek, pencere yıkadığını veya pencere sildiğini görmek günlük yaşamınızda bir şeyin net olmadığını, bu konuda biraz açıklık gerektiğini ifade eder. Renkli pencere görmek gerçek yaşamınızda gizlemek istediğiniz bir şeyler olduğunu ifade eder. Açık renkli pencereler ise bir kayıp veya gizlemek istediğiniz kimi şeylerin açığa çıkmasını simgeler. Rüyada pencere almak kimi lüks alışkanlığınız olduğunu, bazen kendinizi maddi açıdan yetersiz hissettiğinizi delalet eder. Evin pencerelerini değiştirmek, pencereleri değiştirdiğini görmek, duygusal ve fiziksel olarak yenilenme ihtiyacınızı, yeni deneyimler kazanmak arzunuzu temsil eder.

“Rüyada Pencere Görmek” için 6 yanıt

ben rüyamda küs olduğumuz kişinin evini terk edilmiş bir şekilde gördüm..Rüyamda istanbula gidiyormuş..bu nedenle evinin camlarını kapatmış sıkı sıkı..evine dışardan bakıldığında pencerelerine sineklik taktırmış ve evi karanlık gözüküyordu..ne anlama geliyor açıklar mısınız?şimdiden teşekkür ederim..

47 yaşındayım, rüyamda bir iş hanının dükkanlarının camlarının köşelerini tasla su dökerek yıkıyordum. bir adamın dizine su geldi oda arkamdan bana su döktü kızdı, biraz su geldi üstüme.

ben 24 yasinda 1.5 yillik evli bir kadinim. ruyamda ben pencereden bakiyordum ve annem ayaklarimdan tutup beni asagıya dogru sallandirdi fakat dusmedim geri cekti. bu ruyaya hic bir anlam veremedim. yardimlariniz icin tesekkurler.

Rüyamda çok katlı binanın en üst katında cam silmeye çıkıyorum sonra düşme tehlikesi geçiriyorum içerdekilerden ip isteyip belime bağlıyorum beni içeri şekerlerken ayağım kayıyor tam düşecekken içeri çekiliyorum. Rüyamın anlamı nedir? İyi çalışmalar….

Ruyamda cocuk odasinin penceresi bozulmus ben kapatiyorum ama sag köşesi surekli acik kalıyor, kendi kendime bu pencereyi enisteme yaptiriyim cocuklar usur diyorum, yorumlarsaniz sevinirim.

Hülya selam, yazdıklarınızdan çocuğunuz olduğunu anlıyorum. Buna göre rüyanız reel yaşamınızda çocuğunuzla ilgili bir olaya, duruma ya da gelişmeye yanlış açıdan baktığını veya bu konuda bir olayı hatalı algıladığınızı gösterirken bunu aşmak için çevrenizin desteğini isteyeceğinizi anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir