Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Pencere Korkuluğu Görmek

Rüyada pencere korkuluğu görmek neye çıkar?

Merhaba. Rüyamda bir evin penceresine korkuluk yaptıracağız. Korkuluk içte mi olmalı dışta mı onu konuşuyoruz, bu arada yaptıracağımız korkuluk beyaz yanlış hatırlamıyorsam bundan tam anlamıyla emin değilim. Neyse annemle ben korkuluk dışta olmalı diyoruz babam içte olmalı diyor yoldan o anda geçen birine soruyor babam sorduğu kişi de içte olmalı diyor. Neyse babam bizim eski evin korkuluğunu gösteriyor o anda o da içte ve siyah renkli. Evimizin korkuluğu dıştadır normalinde. Neyse annem içte olunca yaşanan bir sorundan bahsediyor ve babam biraz ikna oluyor gibi. Annem sebebi söylerken zihnimde kıble yönü beliriyor ve uyanıyorum.

Not : Bu rüyayı evlenmeyi istediğim biri var o kişi için istihareye yattığımda gördüm. Yaş : 30, Ruh hali : Kararsız ancak ümitli.

Rüyada pencere korkuluğu görmek yorumu

Rüyada pencere korkuluğu görmek veya pencerelere korkuluk yaptırmak rüyayı gören kişinin uyanık hayatında sahip olduğu bazı şeyleri kaybetme korkusu içinde olduğunu ifade eder, bakınız rüyada pencere görmek yorumu. Bunlar mal, mülk, para şeklinde maddi şeyler olabileceği gibi kişini sahip olduğu olaylara objektif bakma yeteneğini kaybetme korkusu da olabilir. Rüyanın sonunda kıble yönünün belirmesi hayırlara işaret olup, içinizdeki bu korkunun yersiz olduğunu, dua ile işlerin yoluna gireceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir