Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Pencereden Bakmak

Rüyada pencereden bakmak neye işaret eder?

Rüyamda bulunduğum eve hırsız girmeye çalışıyordu. Önce pencereden bakıyordu, sanki boşluğumu yakalamaya çalışıyor gibiydi. Sonra kapıya doğru ilerliyorum. Kapıya bir alet koymuş açmaya çalışırken paniğe kapılıyorum ve sonrasını tam hatırlayamıyorum uyandım.

Rüyada pencereden bakmak neye yorulur?

Rüyada hırsız görmek, hırsız birini, hırsızı görmek gerçek yaşamınızda bir takım düşmanlarınız, rakipleriniz ya da sizi çekemeyenler, kıskananlar var, dikkatli olmalısınız demektir.

Rüyada pencereden bakmak, pencereden dışarı baktığını görmek sezgi ve farkındalık anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada pencere görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Pencereden Bakmak” için 2 yanıt

Rüyada kapıdan içeri bakmak neye işarettir
Kimden: rahşan
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:38
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: umutsuz
Anahtar kelimeler: kapı, dereler

Rüyayı kayınpederim görmüş. 3 kere arka arkaya. O 67 yaşında.
Ben 38 yaşındayım biri kız diğeri erkek iki çocuk sahibiyim.
Rüyayı anlatayım; beni bir kapının ağzında içeriye bakarken görmüş, üzerimde beyaz bir elbise varmış. Kayınpederim nereye bakıyorum diye merak etmiş ve kapıdan bakmış içeride dereler yeşillikler çok güzel bir yer.
Rüyayı yorumlarsanız sevinirim.

Rahşan selamlar, rüyalar gören kişiye göre yorumlanır. Rüyayı kayın pederinizin ağzından anlatırsak öyle olacak.
“Ben 67 yaşında bir adamım. 3 kez rüyamda 38 yaşında biri kız diğeri erkek iki çocuk sahibi olan gelinimi bir kapının ağzında içeriye bakarken gördüm. Üzerinde beyaz bir elbise giymişti. Gelinimin nereye baktığını merak ettim ve kapıdan kafamı uzattım, içeride yeşillikler içinde dereler vardı, çok güzel bir yerdi. Rüyayı yorumlarsanız sevinirim.”
Bu durumda rüyanın yorumu aşağıdaki gibi olacaktır.
Rüyada kendi gelinini, oğlunun karısını, oğlunun eşini ya da torununun karısını görmek, reel hayatta bir kısmet ya da müjde simgesidir. Bakınız gelin rüya tabiri. Yeşillikler içinde dereler görmek yaptıklarınızın ürünü olarak büyük bir huzur ve mutluluğun sisi beklediğini simgeler.
Rüyada dere görmek, akarsu görmek, çabalarınız sonucunda başarılı olacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir