Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pencereden Dışarı Bakmak

Rüyada pencereden dışarı baktığını görmek neye işaret eder?

Daha önceki rüyalarıma yaptığınız değerli yorumlar için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bir rüyamı daha paylaşmak istiyorum, inşallah hayırlara işarettir. Rüyamda açık bir pencere görüyorum. Pencereden dışarı baktığımda yemyeşil bir ova ve renk renk çiçekler var. Sonra yeşil otların ve mavi çiçeklerin bulunduğu bir kule görüyorum. Ben yavaş yavaş uçmaya başlıyorum uçtukça yükseliyorum. En sonunda kulenin sonunda Atatürk’ün resmini ve bayrağımızı görüyorum. Sonrada geri aşağıya iniyorum. İyi günler.

Kimden: siyahkan44
Cinsiyetiniz: kadın
Yaşınız:33
Medeni Durumunuz:evli
Anahtar kelimeler: uçmak, yeşil
Şu anki ruh haliniz: umutlu

Rüyada pencereden dışarı bakmak tabiri

Rüyada pencere görmek, pencereden bakmak, pencere açmak umutlarla dolu, geniş imkanların olacağı parlak bir dönem girmekte olduğunuzu simgeler, hastalık varsa iyileşmek, sıkıntı varsa kurtulmak habercisidir, lütfen rüyada pencere görmek sayfasını da inceleyin.

Gördüğünüz unsurlardan yemyeşil ova ve çiçekler olumlu şeyleri ifade ederken kule ise size bir uyarıda bulunmakta ve kimi hareketlerinizin çevrenizdeki insanlara zarar verdiğini gösterirken, aynı zamanda davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmektedir ( bunlar nedir ancak siz bilebilirsiniz? Olmayabilir de?.)

Rüyanızın en ilginç yanı uçmanız olup, rüyada uçtuğunu görmek bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasvir ederler. Eğer havada rahatlıkla uçup yeryüzündeki manzarayı doya doya izleyebiliyorsanız bu sizin önünüzde duran bir meseleyi veya bir sorunu rahatlıkla çözeceğinizi, tüm kontrollerin sizin elinizde olduğunu belirtir. Bir şeyin üzerine yükseliyorsunuz, mevkiniz yükseliyor, kimi şeyleri anlama ve algılama yeteneğiniz artmakta, konulara ve hayata bakış açınız artıyor ve kendi yeteneklerinizi simdi daha iyi kullanma fırsatı buluyorsunuz.

Atatürk’ün resmini görmüş olmanız ise, onu özlediğini, onun fikir ve düşüncelerini canlı tutmak, görmek isteğinizi simgelemektedir. Rüyada bayrak görmek iyi hal, yücelik ve izzet ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir