Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Pencereden Dışarıyı İzlemek

Rüyada pencereden dışarıyı izlediğini görmek ne demek?

Rüyamda odamın penceresinden dışarıyı izliyordum. Kağıttan bir uçağın havada süzüldüğünü fark ettim. Uçağın boyutu normal kağıttan uçaklara göre büyüktü. Daha sonra yön değiştirdi ve odamın penceresine doğru gelmeye başladı. Ben de camı açıp içeri girmesine izin verdim fakat bir kanadında kırmızı bir eşarp bağlıydı. Ona rağmen nasıl uçtuğunu merak ettim.

Teşekkürler. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada pencereden dışarıyı izlemek yorumu

Rüyada pencereden dışarısını izlediğini görmek rüya sahibi için sezgi ve farkındalık anlamına gelir, bakınız rüyada pencere görmek rüya analizi. Pencereden dışarıyı izlemek aynı zamanda içinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Rüyada kağıttan uçak görmek rüyayı gören hakkında anlamsız takipçiliği temsil eder. Sizin boş fikirlerle gereksiz zaman harcadığınızı simgeler.

Rüyada eşarp görülmesi vücudunuz ile zihniniz arasında bir uyumsuzluğu işaret eder. Nasıl olduğunu düşünmek yerine hisleriniz veya güveninizle hareket ediyor olabilirsiniz mesajı verdiği rivayet edilir. Renginin kırmızı olması bu duruma sizi heyecanlandıran bir olayın sebep olduğunu yani sizi size heyecan veren bir şeyin mantıklı düşünmenize mani olup duygularınızla hareket etmenize yol açtığını gösterir.

“Rüyada Pencereden Dışarıyı İzlemek” için 2 yanıt

Sevgilimle kız kardeşimin evlendiğini gördüm, düğünden iki gün sonra sevgilimin bahçeyi kazıp bir şeyler gomdugunu gördüm, bende camdan gizlice izliyordum son anda beni gördü ve bana çok güzel sözler olan bir yazılı kağıt verdi ama hep “kesici aletlerden uzak dur” diyordu. Ağlıyorum ama çok feci agliyordum sonra uyandım gözlerim sırılsıklamdı. 17, Kadın, Sözlü, magazada satış görevlisi

Mutlu selam, gördüğün rüya sevgilinle olan ilişkinde bazı konularda kendini suçlu hissettiğini ve sevgilinden bu konuda güzel şeyler duymak istediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir