Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Penceresiz Ev Görmek

Rüyada penceresiz ev görmek nedir?

Rüyamda bir inşaat halinde direkleri görünen bir ev gördüm. Evin pencereleri yoktu ve hemen önünde atlar vardı.O atların biri siyah bir tay idi ve tam pencerenin önünde duruyordu. O siyah atla konuşmaya başladık. Oradan çıkmak istiyordum ama her yer karanlıktı ve korkuyordum.

Atin yardımıyla uçarak pencereden çıktım ve korkudan dualar okumaya başladım. Hiç bir şey olmamasına rağmen korkarak evin içine bir başka yerden tekrar girdim ve siyah at evin içindeydi. Ona sarıldım, rahatladım yanımda olduğunu görünce. O ata hiç binmedim ama atla konuştum. Rüyamın ne anlama geldiğini yazarsanız çok sevinirim!

Rüyada penceresiz ev görmek yorumu

Zehra selam, gördüğün rüyanın penceresiz ev görmek, siyah at görmek, at ile görüşmek, rüyada uçmak gibi birden fazla unsuru var. Rüyada penceresiz ev görmek, penceresi olmayan bir ev kendinizi izole etmeye çalıştığınızı ancak başaramadığınız anlamına gelir, bir dış etkinin sizi hala olumsuz etkilemeye devam ettiğini gösterir. Bu konuda daha detaylı bilgi için rüyada pencere görmek sayfasını inceleyiniz.

Penceresiz önünde duran ve konuştuğun, birlikte uçtuğun at konusunda detaylı bilgiyi at görmek rüya tabiri sayfasında, uçtuğunu görmek hakkında geniş bilgiyi rüyada uçmak sayfasında inceleyebilirsin.

“Rüyada Penceresiz Ev Görmek” için bir yanıt

Rüyada penceresi olmayan ev almak
Selamün aleyküm. Rüyamda öncelikle yüksek bir yerden dengeli bir şekilde bembeyaz bir taş yardımıyla asansörden iner gibi iniyordum, daha sonra yemyeşil bir bahçe içerisinde bembeyaz penceresi olmayan pırıl pırıl bir eve giriyordum ve orayı satın alacakmisim 2 arkadasimda oradaydi. Yorumlarsaniz cok sevinirim. Selam ve dua ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir