Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Penceresiz Eve Taşınmak

Rüyada penceresiz eve taşınmak neye delalettir?

Rüyamda penceresiz ev gördüm. 34 yaşında ev hanımıyım. dün gece rüyamda pencereleri olmayan bir eve taşınıyorduk. Ev yan yana 3 tane oda veya daireydi tam hatırlamıyorum. Eşimin 2 arkadaşı , aileleriyle birlikte ve biz bu 3 daireye taşınıyoruz. Tam hatırlayamıyorum evin şeklini. ama dışı sıvasız idi ve pencereleri yoktu. Lütfen söyler misiniz bu sıvasız, penceresiz eve taşınmak ne demektir.

Rüyada penceresiz eve taşındığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ev taşımanız bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, yeni yerler, yeni insanlarla tanışma, bir arada olma isteğinizi ifade eder. Ancak evin sıvasız ve penceresi olması hoş bir rüya değildir. Bu rüya sizin manevi bakımdan yıkılmış olduğunuzu, kutsal değerlerle bir çatışma içinde olduğunuzu ifade eder. Gerçek yaşamınızda gerçekten bu durumlar söz konusu ise derhal gerekli önlemleri almalısınız şeklinde tabir edilir. Bu konuda rüyada pencere görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Penceresiz Eve Taşınmak” için bir yanıt

Yüzüne pencere kapatılması
Ben 17 yaşında öğrenciyim, rüyamda sevdiğim insanı gördüm, engin bir evin içinde pencerenin ardındaydı, pencere açıktı, yürümeye başladım, beni görünce pencereyi yüzüme kapattı ve pencerenin ardından bana bakmaya devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir