Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Pense görmek

Rüyada pense görmek neye işarettir?

Önce rüyamda bir tuvalet kağıdı gibi ya da kağıt havlu görüyorum, sonra elime alıp açmaya başlıyorum, alt yapraklarda domates sosu gibi tuhaf tuhaf şeyler görüyorum, havlunun üzerine dökülmüş.

Ruloyu sonuna kadar açıyorum, ağzı bağlı mavi bir poşet çıkıyor, poşeti yere bırakıyorum, poşet ağzı kendiliğinden açılıyor, sap sapa gelecek şekilde bir makas ve bir kocaman bir pense cıkıyor, sonra makas ve pensenin ağzı açılıp kapanmaya başlıyor, kırpma şeklinde sonra adımı duyuyorum ve uyanıyorum.

Rüyada pense görmek yorumu

Rüyada tuvalet kağıdı görmeniz bazı duygusal patlamalar yaşamakta olduğunu ve bu patlamanın geçmekte olduğunu simgeler, iyileşme ifadesidir. Rüyada kağıt havlu görülmesi rüyayı görenin hayatında bir gerilemeyi temsil eder. Rüyada bir makas görmek bölme veya bölünme, parçalara ayrılmaya işarettir.

Rüyada pense görmek yaşadığınız sorunu çözmek için önce bu konuda bir karar vermek, bu durumun tüm ayrıntılarını gözden geçirmek gerektiğini önerir. Pense kullanmak, kullandığını görmek hayatınızdan sizi rahatsız eden bir şeyden kurtulmanız gerektiğini belirtir.

Rüyanın sonunda makas ve pensenin kendiliğinden açılıp kapanması, sizin kontrolünüz dışında gelişen bir ayrılma, parçalanma durumunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir