Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Perçem Görmek

Rüyada perçem ne demektir?

Ben rüyamda dışarıdan gelmiştim ve ellerimi yıkamaya banyoya gidiyordum ve banyoda saç boyası gördüm mor rengindeydi, saçımı birden boyamaya başladım, boyadım ve lavabonun içine sokarak yıkadım.

Saçımda mor beklerken saçım sarı olmuştu, percemlerim kendi renginde tepem ise sarıydı, saçlarım yıpranmıştı, incelmişti, dökülmüştü, bende ağlıyordum, içimi çeke çeke saçım farklı renk olduğu için değil sanki başka bir şeye ağlıyordum, yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada perçem görmek tabiri

Büşra merhaba,

Gerçek yaşamında itibar sahibi, çevresi tarafından çok beğenilen ve saygı duyulan biri olmak istediğini (mor renk asaletin simgesidir) ancak bunlara kavuşmak ve hayatı dolu dolu yaşamak için yapman gereken çok şey olduğunu anlatmakta, bunları yaparken bazen yorulacağını bazen yıpranacağını ama sonunda hedefine ulaşıp, huzura ereceğini simgelemektedir (ağlamak rahatlamak demektir).

Rüyada perçem görmek veya perçem kestirmek sürekli aynı şeyleri düşünerek gereksiz vakit kaybettiğinizi, zamanınızı ve enerjinizi kendinize fayda sağlayacak konulara harcamanın daha yararlı olacağını işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir