Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Perde Açmak

Rüyada perde açmak ne demektir?

Rüyamda bir karyola üzerinde yeşil rengi seçebildiğim desenlerle dolu eski bir yorgan ama temiz ve düzenli hemen önünde pencerenin perdesini açıyorum, sağa doğru ama gölge düşüyor önüme, ben yine çekiyorum sağa doğru bu kez aydınlık oluyor. Bu rüyanın manası nedir?

Rüyada perde açmak neye yorulur?

Rüyada yorgan görmek başarı, başarıyla birlikte mutluluk anlamına gelir. Yeşil renk huzur anlamındadır ve anlamı güçlendirmektedir. Rüyada perde görmek sevmediğiniz bir insanın misafirliğe gelmesi, canınızın sıkılmasına işaret eder. Sizin perdeyi açmanız, bu kişinin gelmesine izin verdiğiniz anlamına gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada perde görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Sonuçta rüyanız size üzüntü veren insanlardan uzak durup, başarı ve mutluluk yolunda ilerlemenin sizin elinizde olduğunu temsil etmektedir.

“Rüyada Perde Açmak” için 4 yanıt

Rüyamda iş yerinde asili duran perdeler var, bunlarin yarisinin kopup yere dustugunu gordum. Ruh halim soyle. Sevdigim bir kadin var onu cok ozledim. Onunla bir omur yasamak istiyorum. Maddi olarak onun ve benim problemlerimiz var onlar cozmek istiyorum ve bosanip sevdigim kadinla onun yasadigi ulkede yasamak istiyorum.
35, Erkek, Evli, Çalışıyor

ftcepni selam,
Rüyada perde görmek sevmediğiniz bir insanın misafirliğe gelmesi, canınızın sıkılmasına işaret eder.
Perdenin yarısının kopup yere düşmesi eğer can sıkıntınız varsa ani bir gelişme sonunda bu sıkıntının yarı yarıya azalacağına işaret edebilir.

Rüyamda hastanedeki yatakların başında duran beyaz perdeyi açtım büyük burunlu bir adam çıktı ben onunla konuştum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir