Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Perde Açtığını Görmek

Rüyada perde açmak neye işaret eder?

Rüyamda kahverengi perdeyi açıyorum ve pencereden baktığımda her tarafı kar yağmış olarak görüyorum ama biraz şaşırıyorum çünkü karın yağacağını bilmiyordum rüyamda.

Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, saygılarımla.

Rüyada perde açtığını görmek neye yorulur?

Perde açmak iç dünyanızda sizi neredeyse boğan kimi özel bilgilerinizi birilerine açmak, paylaşmak ihtiyacınız olduğunu simgeler. Perdenin renginin kahverengi olması ise sizin bu sıkıntılı duruma hiç bir şeyi beğenmeyen, mükemmelci tabiatınızın neden olduğunu göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada perde görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada mevsiminde yağan kar yağması görmek iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir.

“Rüyada Perde Açtığını Görmek” için 4 yanıt

Merhaba ben rüyamda çok sevdiğim eski sevgilimin evine gidiyorum, evde sadece annesi vardı, her neyse güya eski sevgilim beyaz perdeye, birden fazla orta boyutta yazılar şeklinde burcu (benim adımı) yazmış bunun anlamı ne olabilir? 19, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Bu mesajın bir mesaj taşıdığını düşünmüyorum, sanki yaşadığınız bazı pişmanlıkları ya da olmasını istediğiniz şeyleri (sevgilinin adını perdelere yazması, seni sevdiğini söylemesi gibi) gösteriyor olabilir. Lütfen eski sevgiliyi rüyada görmek sayfasını inceleyin, oradaki bilgiler ve sizin şu anda içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek bir mesaj var mı tespit ediniz.

Peki ben neredeyse her gün eski sevgilimi rüyamda görüyorum kurtulmak için ne yapmaliyim? Düşünme diyeceksiniz ama dusunmedigim gayet dopdolu bir gün geçirdiğim zaman bile görüyorum bir hafta bile görmesem bilincaltimla şüphe duyacak hale geldim kurtulmak istiyorum artik

Sorunuzun cevabı eski sevgiliyi rüyada görmek sayfasında bulunmaktadır. Mesela yeni biriyle tanıştığınızda eski sevgilini rüyada görmeye başlayabilirsin ki genellikle eski sevgilinle yaptığın hataları tekrarlamamak konusunda bilgi verebilir.
Gerçek hayatında karamsar olduğunda, yalnızlık duygusu çektiğinde onu görebilir, eski günleri hatırlayabilirsin.
Bu örnekler çoğaltılabilir. Bu konu o kadar yaygındır ki 90 yaşında yaşlı birisi gerçek hayatında adını bile hatırlamadığı 18 li yıllardaki eski sevgilini rüyasında görebilmekte (pişmanlık) onu rüyada hatırlayabilmektedir.

Onu sürekli rüyada görmek size sıkıntı veriyorsa, onu görmenizi tetikleyen faktörü tespit edip, ona göre davranmanız gereklidir (yalnızlık, kendini emniyette hissetme ihtiyacı, sevmek – sevilmek – ilgi veya şefkat görmek gibi). Kendi başınıza bunu aşamazsanız bir psikolog desteği almaktan çekinmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir